Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"Регіони" запевняють, що "шабаш" не завадить їм "захистити мову"

Четвер, 24 травня 2012, 23:08
Версія для друку Коментарі131

Опозиція зірвала в парламенті прийняття законопроекту, який покликаний захистити конституційні права мільйонів громадян України на рідну мову.

Про це йдеться в заяві прес-служби Партії регіонів.

"Замість цивілізованої дискусії країна стала свідком озвірілого націоналістичного шабашу. Жодного зауваження по суті законопроекту так і не прозвучало", - зазначили в партії.

"Замість цього - лайливі слова, звинувачення і погрози на адресу Партії регіонів і її виборців, а в якості аргументів - неприкрита агресія і кулаки! Ось справжнє обличчя і повадки так званих демократів, звірячий оскал агресивного націоналізму", - цитує заяву прес-служба.

"Свої "рекомендації" войовничим екстремістам не забула видати і пані Тимошенко, назвавши російську мову "мовою фені і криміналу", фактично благословивши свою різношерсту камарилью на організацію бійні", - уточнили "регіонали".

"Маски скинуто. Представники БЮТ, "Фронту змін" і "Нашої України" наочно продемонстрували свої справжні наміри, які не мають нічого спільного ні з захистом державної мови та прав людини, ні з реалізацією європейських перспектив України", - сказано в заяві.

"Більше того, в традиційному для Юлії Тимошенко акторському стилі вони вже сьогодні намагаються представити себе у вигляді невинних жертв "злих регіоналів" - роздаючи скорботні інтерв'ю та влаштовуючи показушні "фотосесії", - відзначили "Регіони".

"Парламентська засідання нахабно зірвано, по-звірячому побитий автор законопроекту Вадим Колесніченко. Організатори цього шабашу збираються продовжувати свою "свідому боротьбу" в тому ж дусі", - додали в партії.

"Партія регіонів заявляє, що політичний терор не пройде, політичні екстремісти будуть зупинені. Закон буде прийнятий, права громадян на рідну мову будуть захищені", - підсумували регіонали.

Українська правда

Все про: Партія регіонів, мова, Верховна Рада

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 176.32.4.---
beetav _ 25.05.2012 22:18
Обыкновенный:
beetav:
собака лает, а караван идёт...за русским будущее, и с этим трудно спорить.
Остаётся токо обьявить Украину собственостью России.....токо кумедия в том что потом надо будет наших властителей...куда подальше...а на их место прислать правильных из России.Глупый мовный вопрос...которого ни когда не существовало..вытянут ПР под выборы.Ну и болваны ведутся.
да речь не о выборах да и, собственно о России...дело в том, что т.н."гос-во украина" - это и есть географическая Окраина Росии и все потуги дебилов, волею судеб оказавшихся "большими" на периферии Великой Империи и не сумевшими дать "ладу" госуправлению, равны НУЛЮ, в чём мы неоднократно убеждались.(сомневающиеся могут прочесть Великого соотечественника Булгакова), поверьте, ЭТО более необходимо и для ума и души полезнее, чем шкляр и яворивськый...
IP: 62.244.4.---
Тепенький _ 25.05.2012 19:16
Щось нашого супергероя Кличка і його Удару не видно. Тут вирішується доля України, а його і не чути. Мабуть тренується . У Верховну раду.
IP: 89.252.30.---
Pom_advokat _ 25.05.2012 13:37
"звірячий оскал агресивного націоналізму", "націоналістичного шабашу", "свідому боротьбу" и т.п. - вот оно совковое мышление. ПР, вы оскорбляете и озлобляете народ. Вы просрете свою "барьбу"!
IP: 217.77.213.---
Дмитрий Чернявский _ 25.05.2012 12:52
Я разговариваю на русском и все мое окружение (весь город) разговаривает на русском, но я понимаю, что в стране Украина, имеющей титульную нацию со своим языком, ДОЛЖЕН БЫТЬ ОДИН ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЯЗЫК - УКРАИНСКИЙ!
Язык - это такой же стандарт, как и метрическая система к примеру, которая гарантирует, что любой гражданин государства понимает, что написано в законах, что говорится по национальному телевиденью....(представьте в одном регионе метры, а в другом дюймы - путаница в тех. документации как минимум, несоответствие деталей....).
Два и более гос.языка предполагают КАК МИНИМУМ дублирование всех надписей (газет в т.ч. и документации) НА ДВУХ ЯЗЫКАХ, а не означает - говорю на каком хочу!
Я не могу понять как можно не видеть таких очевидных вещей!!!
IP: 217.77.213.---
Дмитрий Чернявский _ 25.05.2012 12:42
natasha555:
Та,що ви говорите в СССР мову не навязували ,а де були українські ВУЗи?Та їх просто не було.
Им россиянам/рускоговорящим почему то кажется, что это был естественный процесс, типа никто не хотел говорить на украинском (да и типа не было такого языка). А все что происходит теперь - настоящее насилие. Конечно, что может быть естественней, чем разговаривать на русском языке, авсе остально - противоестественно

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter