АЗАРОВ ВІДМОВИВСЯ ВІД УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

204 перегляди
869
Четвер, 21 листопада 2013, 15:04

Уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Таке розпорядження оприлюднено у четвер.

"Призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами — членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами — членами, з іншої сторони", - сказано в розпорядженні.

Згідно з розпорядженням, таке рішення ухвалено "з метою вжиття заходів щодо забезпечення нацбезпеки,  більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами — членами СНД"

Крім того, метою в розпорядженні названо "формування належного рівня внутрішнього ринку, який забезпечував би паритетні відносини між Україною та державами — членами Європейського Союзу, що є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки держави".

Розпорядлженням Азаров доручив МЗС, Мінекономрозвитку і Мінпромполітики запропонувати ЄС та Росії утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання питань,.

ідновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і державами — членами  СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв’язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави", - сказано у розпорядженні.

Ще низці міністерств доручено "вжити заходів щодо внесення до державних цільових, галузевих та регіональних програм змін, спрямованих на розвиток торгівлі, виробничої кооперації та обмін технологіями з державами СНД з метою збереження робочих місць та вирішення інших соціальних питань на основі підвищення економічної стійкості держави".

Розпорядження було підписано в той момент, коли Янукович розповідав у Відні журналістам про продовження євроінтеграційного шляху України

І саме в цей час в Росії президент Володимир Путін заявив що російська сторона готова брати участь у тристоронніх переговорах Росія - Україна - ЄС. Хоча до цього розпорядження Кабміну такої пропозиції не було.

Українська правда

powered by lun.ua
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
Я только одного не пойму - чем регионалы думали, когда насильно затягивали Украину в такой невыгодный для нас союз? или жажда наживы настолько затуманила им мозг, что они элементраных вещей не видят? Ведь комми с самого начала говорили о том, что для Украины сотрудничество с ТС куда выгоднее
IP: 141.101.19.---tomorrow..
Україна буде в Європейському Союзі. Вже й Путін дав відмашку. Україна для Росії буде "пілотним проектом" інтеграції в Європу.
IP: 146.0.85.---alex_andr1963..
Ось так! Як завжди! У самий відповідальний момент злякалися. А може кинули, як завжди? ...і як цьому усьому вірити? І як їм вірити, тим, хто при владі? Слів просто немає, є одні вирази!
IP: 93.127.108.---ukrvivat..
Тепер тільки один варіант залишився - ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ТА ПАРЛАМЕНТУ. А для цього треба виходити на вулицю і ВЛАДУ ГЕТЬ. Інакше рабами помрем.
IP: 93.127.65.---Vladimir BrightSun..
...вікно можливостей для Януковича стрімко звузиться, більше нагадуючи коридор по якому велику рогату худобу женуть на бійню. Спробувати домовлятися про щось він зможе лише з Путіним
Усі коментарі