АЗАРОВ ВІДМОВИВСЯ ВІД УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС

1227 переглядів
866
Четвер, 21 листопада 2013, 15:04

Уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Таке розпорядження оприлюднено у четвер.

"Призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та ЄС, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами — членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами — членами, з іншої сторони", - сказано в розпорядженні.

Згідно з розпорядженням, таке рішення ухвалено "з метою вжиття заходів щодо забезпечення нацбезпеки,  більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та іншими державами — членами СНД"

Крім того, метою в розпорядженні названо "формування належного рівня внутрішнього ринку, який забезпечував би паритетні відносини між Україною та державами — членами Європейського Союзу, що є базовим принципом міжнародного права і основою економічної безпеки держави".

Розпорядлженням Азаров доручив МЗС, Мінекономрозвитку і Мінпромполітики запропонувати ЄС та Росії утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання питань,.

ідновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу і державами — членами  СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв’язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави", - сказано у розпорядженні.

Ще низці міністерств доручено "вжити заходів щодо внесення до державних цільових, галузевих та регіональних програм змін, спрямованих на розвиток торгівлі, виробничої кооперації та обмін технологіями з державами СНД з метою збереження робочих місць та вирішення інших соціальних питань на основі підвищення економічної стійкості держави".

Розпорядження було підписано в той момент, коли Янукович розповідав у Відні журналістам про продовження євроінтеграційного шляху України

І саме в цей час в Росії президент Володимир Путін заявив що російська сторона готова брати участь у тристоронніх переговорах Росія - Україна - ЄС. Хоча до цього розпорядження Кабміну такої пропозиції не було.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.93.60.---Жан Татлян24.11.2013 14:33
А мне всегда было ясно, что хазарин и Чивокуня блефуют - давят на Россию.
IP: 146.0.85.---alex_andr196323.11.2013 12:33
Ось так! Як завжди!
У самий відповідальний момент злякалися.
А може кинули, як завжди? ...і як цьому усьому вірити?
І як їм вірити, тим, хто при владі?
Слів просто немає, є одні вирази!
IP: 37.19.138.---warua2222.11.2013 13:28
Volodymyr_:
наскільки мені відомо зі ЗМІ, асоціацію без лікування ЮВТ за кордоном нам було не підписати, але у опозиції немає на цей рахунок єдиної думки, вони не змогли домовитися між собою, а якщо так, то потрібно повертати партнерські відносини з москалями
Какие-то лозунги у Вас подозрительные.
Кто мешает партнерским отношениям?
IP: 37.19.138.---warua2222.11.2013 13:25
Сергей Тищенко:
ukrvivat:
Тепер тільки один варіант залишився - ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ТА ПАРЛАМЕНТУ. А для цього треба виходити на вулицю і ВЛАДУ ГЕТЬ. Інакше рабами помрем.
На кого міняти? Шило на мило? Чи бачите ви хоч одного порядного лідера в Україні, на кшталт, Конрада Аденауера? Пам'ятаєте, хто користується плодами революцій? Чи Юща вже забули?
Одно и тоже. Платинка не меняется.
Кто Вам расскажет, что сам факт смены есть основа развития?
И наоборот, факт создания влатью монополии в политике (путем устранения политических конкурентов) - ведет к разрухе. Что сейчас и происходит в Украине.
Есть азбучные вещи, господин записной хамовитый платный троль
IP: 93.127.108.---ukrvivat22.11.2013 10:19
Тепер тільки один варіант залишився - ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ТА ПАРЛАМЕНТУ. А для цього треба виходити на вулицю і ВЛАДУ ГЕТЬ. Інакше рабами помрем.
Усі коментарі