Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Азаров думає, що людей на Грушевського застрелили провокатори

Четвер, 23 січня 2014, 03:12
Версія для друку Коментарі59

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що людей на вулиці Грушевського застрелили провокатори.

Про це він сказав в інтерв'ю BBC.

"Треба розбиратися (хто застрелив). По-перше, я вже сказав, що міліція не мала вогнепальної зброї на вулиці Грушевського, тобто вони не могли застосувати цю зброю", - сказав чиновник.

"По-друге, експертиза і розтин цих людей показав, що постріли були зроблені зверху – це, підкреслюю, попередні дані. Тобто з даху будівель. Міліція не знаходилася на дахах будівель, це елементарно перевірити, тому що всі вони були знизу", - продовжив Азаров.

"І хто це був? Скоріш за все, можна припустити, що це були провокатори. Можливо, з числа цих екстремістських організацій, для яких потрібен був привід для чергового загострення ситуації", - додав він.

Активісти у середу продемонстрували патрон, який знайшли на території, де стоїть кордон силовиків
Активісти у середу продемонстрували патрон, який знайшли на території, де стоїть кордон силовиків

Як відомо, в Києві з 19 січня продовжується протистояння між міліцією та демонстрантами, приводом для якого стала відмова влади виконувати вимоги протестувальників та прийняття 16 січня законів, що суттєво обмежують права й свободи громадян.

Його жертвами стали вже 5 протестувальників з яких четверо, за даними активістів, загинули від вогнепальної зброї.

Також стало відомо, що у Бориспільському районі, куди раніше викрадачі вивезли Ігоря Луценка, виявлено два тіла зі слідами тортур — одне з них належить Юрію Вербицькому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Все про: Азаров, Грушевського

powered by lun.ua
IP: 74.125.181.---
Михаил Иванович _ 23.01.2014 18:56
Alex Hann:
Ну и бред вы несете, с чего вы взяли, что власть все время врет. По моему сейчас уже давно видно кто все время врет, врет оппозиция с майдановской сцены. Так что не нужно пытаться рассказать о том, что оппозиция творит добро и правду, все уже давно увидели их истинное лицо.
IP: 74.125.181.---
Михаил Иванович _ 23.01.2014 18:51
Alex Hann:
Что вы такое говорите, как ПР может быть причясна к этим убийствам, зачем им еще доливать масло в огонь. Это по любому дело рук оппозиции и ее провокаторов, дело направленное на то, чтобы в очередной раз оклеветать власть.
IP: 195.177.126.---
Анжелика Лаврова _ 23.01.2014 14:59
Alex Hann:
Ну логично подумать, какая выгода правительству от таких жертв, даже наоборот им это вообще ни капли не на руку.
IP: 74.125.181.---
Alex Hann _ 23.01.2014 12:01
Aleskandr Evtushenko:
Где-то дедушка прав, там же провокаторов целая куча, и стреляют они в кого попало, могут и в своих пальнуть, для провокации!
так правий, злочинець азаров, це могли бути навіть тітушки, завезені ригіАналами під прикриттям беркуту і засранченка! а зараз вони викрадають людей з лікарень... Міжнародний трибунал - це ваше заслужене місце! або буде з вами і вашими сім`ями те саме що і з Чаушесками!
IP: 74.125.181.---
Alex Hann _ 23.01.2014 11:57
зек і азарови ніколи не скажуть ПРАВДИ, тому що вони злочинці!!! Міжнародний трибунал - це ваше заслужене місце! або буде з вами і вашими сім`ями те саме що і з Чаушесками!

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter