Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Савченко в суді: У нас вже немає Януковича, у вас скоро не буде Путіна

Середа, 27 серпня 2014, 14:52
фото, відео
Версія для друку Коментарі19

Українська льотчиця Надія Савченко, яку утримують у російському Воронежі, у залі суду висловила сподівання, що режим Путіна в Росії скоро зазнає краху.

Про це вона заявила, виступаючи в суді, повідломляє Громадське.

При цьому Савченко говорила українською мовою та була одягнута в футболку із тризубом.

Надія Савченко в суді

Скріншот із відео Громадського ТБ

Під час засідання вона повідомила, що перебуває в Росії з 24 червня, а не з 30 червня, як про це вказано в матеріалах слідства.

За словами адвоката Савченко Марка Фейгіна, слідство не має доказів провини його підзахисної. Нині у суді оголосили перерву.

У вас немає справедливості, у вас немає закону. Ваша владе – це просто… Дякувати Богу, у нас уже немає Януковича. Буду вірити, що у вас скоро не буде Путіна", - заявила Савченко.

Вона також зазначила, що виконувала свою роботу – захищала Україну.

"Не визнаю себе винною, не вбивала журналістів. Я не розумію, який стосунок російське слідство та суд мають до подій в Україні. Я військовослужбовець України і виконувала свою роботу. Як іноземці можуть вирішувати, як я маю захищати Батьківщину?" – сказала Савченко у суді, пише Полозов.

Інший адвокат Савченко Марк Фейгін переконаний, що у слідства немає жодних доказів причетності Савченко до загибелі журналістів  Корнелюка і Волошина.

Захист наполягає на зміні запобіжного заходу з утримання під вартою на грошову заставу.

"Слідство, як і передбачалося, в дупі. На кожен наш аргумент про докази, отримані захистом в Україні, безпорадне мекання ... Хочу наголосити, що нинішній суд до обіду відрізнявся небаченою щедрістю: і в частині клопотань захисту, та й в частині протокольної зйомки ", - написав Фейгін у Twitter.

Суд взяв перерву до 17 години, щоб оголосити рішення, повідомляє "Фонд відкритий діалог", що опікується справою Савченко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

powered by lun.ua
IP: 77.121.117.---
Олександр Білошкурський _ 27.08.2014 23:23
Не знаю будет Путин или не будет в России?!! Но в Украине будет еще страдать и терять своих героев... Сколько времени не готов сказать. Но не долго. Но война закончится. Потом на Украине все будет хорошо, ну очень хорошо, просто супер!!!! Не рай, но просто классно! Границы Украины не поменяются, останется и Донбасс и Луганск, и весь Юго-Восток. Ничего Россия не заберет больше. Правда Крым будет вроде бы как в повисшем состоянии, не то с Украиной, не то с Россией. Какой статус его будет я не знаю. Но самое страшное это то, что в ближайшее время Россия зальется кровью, будет море крови. Это страшно говорить, но Россия будет утопать в крови. От чего это произойдет я точно не знаю. Страшно, но не хочется нигде крови ни в России ни в Украине, НИГДЕ!!!!!
IP: 159.224.70.---
Михаил Дорошенко _ 27.08.2014 20:42
Институт Сербского-серьезная организация-У Вас непочатый фронт работы:Правительство,гос дума,----есть где развернуться клинической прсихиатрии.
О сколько Вам открытий чудных приготовит просвещенья дух...
На чужих /похищенных /госслужащих -диссертацию не защитите.
Любить,уметь и защищать независимую Родноину-не диагноз-дол г и честь.
IP: 46.33.36.---
Larisa Serdichenko _ 27.08.2014 17:04
Оковы тяжкие падут,
Темницы рухнут-и свобода
Вас примет радостно у
Входа,и братья меч Вам отдадут!-А.С.Пушкин.
Героям слава!
IP: 94.179.159.---
Vadim Derkach _ 27.08.2014 16:28
Як би це був справді незалежний суд дійсно демократичної держави, він би рішення прийняв миттєво і це рішення бу ло б однозначним - невинна. Але це не про росіян...
IP: 194.44.34.---
Vyacheslav Savchenko _ 27.08.2014 16:22
Какие жалкие "рф-десантники" на роликах - и какая умничка Надя. Какие там "родственники"??? Мы уже даже не соседи по площадке.

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter