"Нафтогаз" позичив у швейцарців $350 млн., щоб віддати їх "швейцарцям"

Середа, 6 грудня 2006, 20:02

Credit Suisse надав НАК "Нафтогаз України" кредит обсягом 350 млн. дол.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на джерело в компанії.

"Кредитна процедура завершена в минулу п'ятницю (1 грудня). Ми одержали 350 млн. дол. від англійського відділення Credit Suisse. Кредит бланковий, п'ятирічний, із процентною ставкою Libor+3,5%", - сказав співрозмовник агентства.

Він також уточнив, що залучені кредитні ресурси спрямовані на погашення заборгованості "Нафтогазу" перед контрагентами, зокрема, перед основним постачальником природного газу в Україну компанією RosUkrEnergo AG (Швейцарія).

Прес-служба "Нафтогазу" у середу ввечері підтвердила агентству факт одержання компанією цього кредиту.

Як повідомлялося, Міністерство економіки, Міністерство фінансів і Міністерство палива та енергетики в листопаді погодили "Нафтогазу України" проект кредитного договору, що припускає залучення в Credit Suisse кредиту обсягом до 550 млн. дол. двома траншами: перший - 350 млн. дол., другий - до 200 млн. дол.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Компанія є монополістом по імпорту-експорту, транзиту й зберіганню в підземних сховищах природного газу, а також транзиту нафти по території України.powered by lun.ua
Головне на Українській правді