Показушний патріотизм Ющенка вилився в антиукраїнський заклик

30 переглядів
Четвер, 04 лютого 2010, 13:44
Володимир Яворівський
письменник, депутат від БЮТ, для УП
Перед другим туром виборів, ганебно програвши змагання за президентську посаду, Віктор Ющенко нагородив посмертно званням Героя України Степана Бандеру та визнав борцями за українську державність вояків УПА.

Нарешті!!! Прокинувся наш президент. Важко переоцінити внесок Степана Бандери та вояків УПА в підтримці національного духу українців у середині двадцятого століття, у наближенні часу відновлення суверенітету України.

Те, що не вся нація сприймає Бандеру та вояків УПА, як лицарів української свободи - то результат тотального п'ятдесятилітнього вихолощування душ українців комуністичною пропагандою.

Безславно завершуючи свою президентську каденцію, Ющенко просто спекульнув іменем Бандери, щоб бодай цим "зачепитися" в історії. Такий указ Ющенкові треба було видавати наступного дня після інавгурації, а не після того, коли український народ одвернувся від нього.

Показушний патріотизм Ющенка вилився в антиукраїнський заклик голосувати проти обох кандидатів, бо вони нібито "однакові".

Це звернення адресоване Західній Україні, котра віддає свої голоси Юлії Тимошенко. Для виборців (здебільшого східняків, донеччан) заклик Ющенка - що повів вітру, вони прийдуть на дільниці і проголосують за "єдиний економічний простір", за дві державні мови, за будівництво газогону в обхід України, за визнання Північної Осетії окремою державою, за те, що Російський Чорноморський флот навічно залишиться в Севастополі, що ми - азіати, а не європейці, за безкоштовну передачу Межигір'я Януковичу, за... "геноцид" замість "генофонду"...

Ось якого престолонаступника веде до влади Ющенко. І при цьому він не бачить різниці між двома різними цивілізаціями, які уособлюють Тимошенко і Янукович.

Він - кримінально-кланову, антикультурну, "по понятіям". Вона - європейсько-українську, демократичну, патріотичну, високоморальну, з високими духовними цінностями і нашого народу, і всього цивілізованого людства. І - незабутнього Майдану, який бездарно скомпрометував Ющенко.

Отож, пане президенте, якби був живий Бандера, він би не взяв з ваших рук нагороду, яку має газовий "барон", регіонал Юрій Бойко, "рахівник" Валентин Симоненко, який удостоївся цього звання за ... ненависть до Юлії Тимошенко.

 Володимир Яворівськийpowered by lun.ua
Реклама:
Секрет успіху серіалу "Ферзевий гамбіт" – гендерна втома
За 28 днів його подивилися понад 62 млн підписників і підписниць (а враховуючи піратські сайти, то набагато більше). Так швидко таку кількість переглядів не набирала ще жодна стрічка на ресурсі. То ж в чому секрет? Чому цей міні-серіал так активно дивляться, і не менш активно обговорюють?
Про Щастя, Україну і Маніфест
Чому українці нещасливі, як це пов’язано з Майданом та президентами, і як "перезаснувати" країну? Відкритий до обговорення проєкт документу.
Цифрові права та онлайн безпека: як захистити дітей в інтернеті
А чи знаєте ви самі, які цифрові права маєте? Насправді всі ті ж, що гарантуються Загальною декларацією прав людини 1948 року, тільки із застосуванням у цифровому світі. Що ж, поговоримо про цифрові права, які має кожна дитина.
Протекціонізм – це підтримка немовлят, а не хворих
П'ять викривлень ринку, які створює законопроєкт про локалізацію.
ДіяСіті: де-стимулювання цифрової економіки
Які податки будуть сплачувати IT-компанії в рамках режиму ДіяСіті? (рос.)
Службова недбалість на мільярди
Як Федерація профспілок привласнила понад 200 об'єктів нерухомості і чому держава не може отримати їх у власність.
Влада накидає бюджетний зашморг на політику пам'яті
Схвалений 26 листопада урядом проєкт держбюджету на 2021 рік підтвердив виразне прагнення нинішньої влади накинути фінансовий зашморг на політику національної пам'яті.