Опоненти опустилися нижче пояса

36 переглядів
Четвер, 07 жовтня 2010, 12:36
Олег Ляшко
народний депутат
В боротьбі зі мною опоненти опустилися нижче пояса, і почуваються вони там доволі комфортно.

Це вже не перший випадок, коли чорні піарники фабрикують фальшивки та роздмухують так звані сексуальні скандали. У той спосіб дискредитації, який обраний проти мене, вони даремно хочуть вибити з колії людину, яка вагомими та переконливими аргументами відстоює свою політичну позицію.

Саме тому і з'являються фальшивки, подібні тій, яка вчора розлізлася Інтернетом. Завдяки технічному прогресові нині все стає можливим, і "монтажники" творять чудеса.

Сподіваюся, що їх особи встановить Генеральна прокуратура, куди я звернувся з відповідною заявою.

Я багато років в політиці. Відтак, маю товсту шкіру та загартований дух. Але не можу сказати, що легко пережив вчорашній день. Та, як кажуть, все, що нас не вб'є - зробить сильнішими.

Ті, хто вилив цей бруд, отримають від мене достойну відповідь. Хоча до їхніх методів - переказувати факти, а тим більше вигадки, хто з ким спить - опускатися не буду. Як на мене, то навіть в каналізації мають бути буйки, за які запливати не можна.

Щодо згадок про моє кримінальне минуле, то хотів би повідомити, що рішенням Печерського районного суду Києва від 19 серпня 2010 року президента України Віктора Ющенка, який під час виборчої кампанії стверджував про наявність у мене трьох судимостей, зобов'язано спростувати цю недостовірну інформацію.

Олег Ляшко, для УПpowered by lun.ua
Реклама:
Капітолій. Початок реваншу Трампа
Дональд Трамп не здасться зараз, оскільки має намір балотуватися на наступних президентських виборах.
Заробити на смертях: як нас позбавили світової вакцини в 5 разів дешевше
Три долари заплатила Всесвітня організація охорони здоров'я за вакцину, закупівлю якої в ручному режимі зірвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Справжня ціна хутра норок: історія одного розслідувача
Наприкінці вересня 2020 року польський Сейм (нижня палата парламенту) провів історичну нараду з питань правового захисту тварин у Польщі.
Чи змінив Національний банк свою політику на валютному ринку
За яким принципом НБУ буде виходити на ринок з валютними інтервенціями та як впливатиме на курс. Що змінилося у новій стратегії?
Торговельний фокус з лісом: друзям — усе, а суспільству — нічого?
Чому торгівля необробленою деревиною відбувається на закритих "аукціонах" та без конкуренції.
Справа генерала Назарова — сигнал, який не можна ігнорувати
Справа Назарова як потенційний прецедент для військового судочинства України та свідчення неврегульованості ключових питань військової юстиції.
Демократія і некомпетентність
Чому Арістотель не довіряв демократії як формі правління, у чому полягають вади останньої та що це означає для сучасної України.