Опоненти опустилися нижче пояса

29 переглядів
Четвер, 07 жовтня 2010, 12:36
Олег Ляшко
народний депутат
В боротьбі зі мною опоненти опустилися нижче пояса, і почуваються вони там доволі комфортно.

Це вже не перший випадок, коли чорні піарники фабрикують фальшивки та роздмухують так звані сексуальні скандали. У той спосіб дискредитації, який обраний проти мене, вони даремно хочуть вибити з колії людину, яка вагомими та переконливими аргументами відстоює свою політичну позицію.

Саме тому і з'являються фальшивки, подібні тій, яка вчора розлізлася Інтернетом. Завдяки технічному прогресові нині все стає можливим, і "монтажники" творять чудеса.

Сподіваюся, що їх особи встановить Генеральна прокуратура, куди я звернувся з відповідною заявою.

Я багато років в політиці. Відтак, маю товсту шкіру та загартований дух. Але не можу сказати, що легко пережив вчорашній день. Та, як кажуть, все, що нас не вб'є - зробить сильнішими.

Ті, хто вилив цей бруд, отримають від мене достойну відповідь. Хоча до їхніх методів - переказувати факти, а тим більше вигадки, хто з ким спить - опускатися не буду. Як на мене, то навіть в каналізації мають бути буйки, за які запливати не можна.

Щодо згадок про моє кримінальне минуле, то хотів би повідомити, що рішенням Печерського районного суду Києва від 19 серпня 2010 року президента України Віктора Ющенка, який під час виборчої кампанії стверджував про наявність у мене трьох судимостей, зобов'язано спростувати цю недостовірну інформацію.

Олег Ляшко, для УПpowered by lun.ua
Системні зміни в лікуванні раку можуть врятувати життя кожного п'ятого хворого
Війну з раком неможливо виграти, якщо не маєш стратегії перемоги, якщо щодня, крок за кроком, послідовно не втілюєш її план.
Місяць у Харкові: освідчення в любові
Який він, культурний Харків.
Україні потрібна нова кіберстратегія
Основні прогалини в галузі кібербезпеки в Україні та варіанти виходу з ситуації, що склалася.
Як світові тренди впливають на розвиток фітнесу в Україні
Щороку з'являються нові види тренувань і тренажерів, випускаються нові мобільні додатки та онлайн-продукти. (рос.)
Як визначитися із майбутньою професією
Майбутнє вимагає від нас усіх постійного навчання та самонавчання, самодисципліни і щирої пристрасті до своєї справи.
Зеленський розпустив ЦВК: зачистка по всіх фронтах
Озираючись на події останніх тижнів у ВР, можна помітити певну тенденцію, якої дотримується Зеленський та його прибічники. Може йтися як про узурпацію влади чинним президентом, так і про щире бажання реальних позитивних змін, що можливі лише за умови повного очищення всіх держструктур від слідів старої влади.
Самоспалення. Постскриптум для імперії
Сутінки СРСР, які сучасним росіянам здаються "щасливою добою", для колоній осяяні вогнем живих смолоскипів із запахом горілого м'яса.