Опоненти опустилися нижче пояса

29 переглядів
Четвер, 07 жовтня 2010, 12:36
Олег Ляшко
народний депутат
В боротьбі зі мною опоненти опустилися нижче пояса, і почуваються вони там доволі комфортно.

Це вже не перший випадок, коли чорні піарники фабрикують фальшивки та роздмухують так звані сексуальні скандали. У той спосіб дискредитації, який обраний проти мене, вони даремно хочуть вибити з колії людину, яка вагомими та переконливими аргументами відстоює свою політичну позицію.

Саме тому і з'являються фальшивки, подібні тій, яка вчора розлізлася Інтернетом. Завдяки технічному прогресові нині все стає можливим, і "монтажники" творять чудеса.

Сподіваюся, що їх особи встановить Генеральна прокуратура, куди я звернувся з відповідною заявою.

Я багато років в політиці. Відтак, маю товсту шкіру та загартований дух. Але не можу сказати, що легко пережив вчорашній день. Та, як кажуть, все, що нас не вб'є - зробить сильнішими.

Ті, хто вилив цей бруд, отримають від мене достойну відповідь. Хоча до їхніх методів - переказувати факти, а тим більше вигадки, хто з ким спить - опускатися не буду. Як на мене, то навіть в каналізації мають бути буйки, за які запливати не можна.

Щодо згадок про моє кримінальне минуле, то хотів би повідомити, що рішенням Печерського районного суду Києва від 19 серпня 2010 року президента України Віктора Ющенка, який під час виборчої кампанії стверджував про наявність у мене трьох судимостей, зобов'язано спростувати цю недостовірну інформацію.

Олег Ляшко, для УПpowered by lun.ua
Чому всім нам варто подивитися "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго"
В Україні ми не користуємось інфраструктурою як чимось зручним і корисним, не задумуючись – навпаки, ми, самі того не помічаючи, витрачаємо величезну кількість енергії, щоб компенсувати її розруху.
Синдром політичного інтелекту
То що у нас не так з політичним інтелектом? Посада президента крізь призму теорії поколінь. Та чи можна узяти віртуальний майстер-клас у американських президентів?
Етичний бізнес глобальних корпорацій
Підприємства на Заході поступово змінюють свої підходи до ведення бізнесу. Чому і як це відбувається?
"Реформа" прокуратури: дуже приємно, цар
Чому бізнесу і чиновникам варто боятися ручного управління Офісом генпрокурора. (рос.)
"Укрзалізниця" – мертвий актив чи ласий шматок для інвесторів?
"Укрзалізниця" втілює в собі парадоксальну різницю між потенціалом для приватних інвесторів і реальністю. У чому ризики та перспективи її приватизації?
Викривач корупції – не лише заявник: що не врахували законотворці
Попри загалом позитивний характер закону про викривачів корупції, законотворці обрали звужений підхід до врегулювання статусу викривача. А це матиме значення для викриття можливих корупціонерів та захисту тих, хто їх викриває.
Газова формула: як державним підприємствам купувати газ за чесною ціною
Мінекономіки придумало формулу, яка дозволить державним та комунальним організаціям купувати газ за ринковими цінами. Річна економія сягне 3 млрд грн.