Фальшиві засновки приводять до хибних висновків

16 переглядів
Вівторок, 21 лютого 2012, 21:32
Марина Сорока
прес-секретар Юлії Тимошенко

Відповідь Андрію Новаку

Щоб зробити вірний аналіз, треба аналізувати факти. Але чомусь впевнена, що автор Андрій Новак свідомо займається маніпуляціями та підміною понять.

Можливо він чогось не знав, тому що не читав газети та не слідкував за ситуацією, або був відсутній у країні в останні кілька років? Але вимушена йому нагадати про деякі факти.

1. Так звану "Юліну тисячу" почали видавати у 2008 році - це було виконанням передвиборчої програми, з якою БЮТ йшла на позачергові парламентські вибори у жовтні 2007 року. Тому про які передвиборчі тисячі пише автор, незрозуміло.

2. Обмеження експорту зерна - це питання до пана міністра АПК Юрія Мельника - правої руки колишнього президента Віктора Ющенка.

3. Рекапіталізація банків - це також справа Ющенка та його підлеглого колишнього голови НБУ Володимира Стельмаха.

Тому зовсім незрозумілі порівняння Тимошенко з діючим президентом. Паралелі треба проводити у площині: Віктор Ющенко - Віктор Янукович.

Як фахівець з формальної логіки нагадую, що фальшиві засновки приводять до хибних висновків.

Це кандидату економічних наук, який взявся за аналіз, треба знати як таблицю множення.

І ще хочу шановному автору нагадати, що деякім особистостям навіть звання "профффесора" не додали авторитету в фаховому середовищі. А економічний аналіз та політологічні висновки – це різні речі.powered by lun.ua
Реклама:
Підводні камені накопичувальної пенсійної системи
Чому запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні з 2021 року без зміни законодавства може закінчитися провалом.
Україна виходить із Мінського формату
Після озвучення останнього, 5-ого запитання президента стало остаточно очевидно, що влада все-таки обрала для себе інший шлях розв'язання проблеми війни – перехід до Будапештського формату.
Як музичні фестивалі й тури шкодять довкіллю та що з цим можна зробити
Разом із проєктом "Це не тільки про музику" від Інша освіта та агенції INSHI ми розібралися, яким чином концерти шкодять довкіллю та що з цим можна зробити.
Безкоштовні мережі: ДТЕК понад рік не платить "Укренерго"
ДТЕК заборгувала "Укренерго" близько мільярда гривень за користування державними мережами. (рос.)
Допомога замість шантажу: чому перемога Байдена краще для України
Джо Байден стане тим другом, який потрібен українській державі — таким, який надає підтримку, але й для просування реформ готовий тиснути на керівництво України.
Рік роботи парламенту: успіхи й провали в підтримці економіки
Перші підсумки виконання меморандуму між представниками бізнес-спільноти та Верховною Радою нового скликання.
Люстрація після звільнення Донбасу: помста або відновлення справедливості?
Проведення люстрації після звільнення тимчасово окупованих територій буде своєрідним тестом на те, як далеко ми відійшли від радянських підходів та якою мірою наблизилися до європейських.