План на майбутнє

61 перегляд
Четвер, 28 листопада 2013, 11:07
Тарас Стецьків
громадський і політичний діяч, народний депутат України I-IV, VI скликання

Громадяни України!

В п’ятницю ми дізнаємось про результат саміту у Вільнюсі. Великих ілюзій нема. Найбільш вірогідним буде оголошення якогось документу про перенесення підписання угоди на березень, або без дати взагалі.

В п’ятницю увечері на київському та інших майданах треба буде сказати людям: що робити далі? До чого закликати? Продовжувати стояти до кінця?

Радикалізувати свої вимоги і дії чи скручувати вулицю і переходити до інших форм боротьби?

Хочу сказати наступне:

1. Влада була впевнена, що, розчарований результатами помаранчевої революції, український народ на протест не підніметься. Ми, в першу чергу молодь, довели, що це не так. Другої Білорусі Янукович з України не зробить.

Ми показали, що здатні на масовий протест. І це вже є наша перемога. Вихід сотень тисяч людей на усвідомлену дію вселив надію всьому українському народу.

2. Найважливіше – зберегти наш протест мирним і позитивним. Треба утриматися від силового протистояння з спецназом, бо це саме те, що їм треба. Тому будуть провокації і я закликаю на них не піддаватися. Владі потрібна дискредитація нашого протесту, потрібна кров. А нам потрібна наростаюча масовість і мирна сила народного спротиву.

3. Наша боротьба тільки починається. Нас чекає важке і тривале протистояння з режимом Януковича.

У зв’язку з цим, закликаю студентських лідерів, які народилися на майданах, негайно приступити до творення загальноукраїнської студентської організації, страйкомів чи студентських комітетів у кожному ВУЗі, на кожному факультеті. Вони мають підготувати справді загальнонаціональну акцію у вирішальний момент.

4. Громадським активістам треба творити загальнонаціональну мережу протесту з опорними точками в кожному населеному пункті, об’єднуючи в одне ціле структури там, де вони є і створюючи нові там, де їх нема.

5. Опозиційні партії в парламенті, якщо вони мають силу і сміливість, можуть заблокувати роботу Верховної Ради і добиватися її переобрання. Тоді вони отримають масову підтримку на вулиці і зможуть вернути собі такий необхідний у цій ситуації авторитет.

Готуймося всі разом до вирішальної битви!

Тарас Стецьків, польовий командир Помаранчевого Майдануpowered by lun.ua
Сидіть вдома. Якщо маєте де
Держава закликає сидіти вдома, але не зробила нічого, аби гарантувати, що цей дім буде у всіх. Що робити тим, хто орендує житло, але втратив роботу?
Рак мозку. Особистий досвід боротьби з діагнозом
Не будьте як ми – одразу підготуйтесь до найгіршого варіанту. Якщо він не справдиться – чудово.
Економічні сценарії пандемії: як трансформуватися Україні
Пандемія та економічна криза повинні привести до формування нової країни, в якій дещо зміниться структура економіки, але яка буде більш готовою до потрясінь природного характеру.
Дистанційна освіта в Україні: зараз та її перспективи на майбутнє
Зараз багато говорять про технічну складову спілкування, та мало – про наповнення. Але це основне у дистанційній освіті.
"Як гартувалась сталь": історія розбудови Вищого антикорупційного суду
11 квітня 2019 року судді Вищого антикорупційного суду (ВАКС) під час урочистих заходів склали присягу судді. Як же відбувався процес розбудови та становлення Суду? Якими є основні результати та досягнення ВАКС як інституції? Які головні проблеми очікують на Суд у найближчому майбутньому?
Вірус абсурду: чому влада провалює боротьбу з поширенням коронавірусу
Обрана владою стратегія боротьби з поширенням коронавірусу є неефективною та загрожує низкою негативних наслідків. Необхідно не посилювати абсурдні заборони, нівелюючи закони України та логіки, а гнучкіше підходити до карантину, значно більше тестувати і провадити нарешті якісну комунікацію.
Чи залишиться Україна без хліба
Росія і Казахстан ввели обмеження на експорт зернових. Чи варто Україні копіювати цей досвід і забороняти експорт продовольчої пшениці? (рос.)