План на майбутнє

Четверг, 28 ноября 2013, 13:07

Громадяни України!

В п’ятницю ми дізнаємось про результат саміту у Вільнюсі. Великих ілюзій нема. Найбільш вірогідним буде оголошення якогось документу про перенесення підписання угоди на березень, або без дати взагалі.

В п’ятницю увечері на київському та інших майданах треба буде сказати людям: що робити далі? До чого закликати? Продовжувати стояти до кінця?

Радикалізувати свої вимоги і дії чи скручувати вулицю і переходити до інших форм боротьби?

Хочу сказати наступне:

1. Влада була впевнена, що, розчарований результатами помаранчевої революції, український народ на протест не підніметься. Ми, в першу чергу молодь, довели, що це не так. Другої Білорусі Янукович з України не зробить.

Ми показали, що здатні на масовий протест. І це вже є наша перемога. Вихід сотень тисяч людей на усвідомлену дію вселив надію всьому українському народу.

2. Найважливіше – зберегти наш протест мирним і позитивним. Треба утриматися від силового протистояння з спецназом, бо це саме те, що їм треба. Тому будуть провокації і я закликаю на них не піддаватися. Владі потрібна дискредитація нашого протесту, потрібна кров. А нам потрібна наростаюча масовість і мирна сила народного спротиву.

3. Наша боротьба тільки починається. Нас чекає важке і тривале протистояння з режимом Януковича.

У зв’язку з цим, закликаю студентських лідерів, які народилися на майданах, негайно приступити до творення загальноукраїнської студентської організації, страйкомів чи студентських комітетів у кожному ВУЗі, на кожному факультеті. Вони мають підготувати справді загальнонаціональну акцію у вирішальний момент.

4. Громадським активістам треба творити загальнонаціональну мережу протесту з опорними точками в кожному населеному пункті, об’єднуючи в одне ціле структури там, де вони є і створюючи нові там, де їх нема.

5. Опозиційні партії в парламенті, якщо вони мають силу і сміливість, можуть заблокувати роботу Верховної Ради і добиватися її переобрання. Тоді вони отримають масову підтримку на вулиці і зможуть вернути собі такий необхідний у цій ситуації авторитет.

Готуймося всі разом до вирішальної битви!

Тарас Стецьків, польовий командир Помаранчевого Майдануpowered by lun.ua

Дневник Скотта: вечерние лекции и футбол

О чем на самом деле толерантность, и при чем здесь благотворительность

Что не так с капитальными инвестициями в Украине

Открытые данные в госорганах: кто лидирует

Как повысить лояльность клиентов с помощью разговорного интерфейса

Поколение, которое никогда не было на хоккее