План на майбутнє

0 просмотров
Четверг, 28 ноября 2013, 13:07
Тарас Стецькив
общественный и политический деятель, народный депутат Украины I-IV, VI созыва

Громадяни України!

В п’ятницю ми дізнаємось про результат саміту у Вільнюсі. Великих ілюзій нема. Найбільш вірогідним буде оголошення якогось документу про перенесення підписання угоди на березень, або без дати взагалі.

В п’ятницю увечері на київському та інших майданах треба буде сказати людям: що робити далі? До чого закликати? Продовжувати стояти до кінця?

Радикалізувати свої вимоги і дії чи скручувати вулицю і переходити до інших форм боротьби?

Хочу сказати наступне:

1. Влада була впевнена, що, розчарований результатами помаранчевої революції, український народ на протест не підніметься. Ми, в першу чергу молодь, довели, що це не так. Другої Білорусі Янукович з України не зробить.

Ми показали, що здатні на масовий протест. І це вже є наша перемога. Вихід сотень тисяч людей на усвідомлену дію вселив надію всьому українському народу.

2. Найважливіше – зберегти наш протест мирним і позитивним. Треба утриматися від силового протистояння з спецназом, бо це саме те, що їм треба. Тому будуть провокації і я закликаю на них не піддаватися. Владі потрібна дискредитація нашого протесту, потрібна кров. А нам потрібна наростаюча масовість і мирна сила народного спротиву.

3. Наша боротьба тільки починається. Нас чекає важке і тривале протистояння з режимом Януковича.

У зв’язку з цим, закликаю студентських лідерів, які народилися на майданах, негайно приступити до творення загальноукраїнської студентської організації, страйкомів чи студентських комітетів у кожному ВУЗі, на кожному факультеті. Вони мають підготувати справді загальнонаціональну акцію у вирішальний момент.

4. Громадським активістам треба творити загальнонаціональну мережу протесту з опорними точками в кожному населеному пункті, об’єднуючи в одне ціле структури там, де вони є і створюючи нові там, де їх нема.

5. Опозиційні партії в парламенті, якщо вони мають силу і сміливість, можуть заблокувати роботу Верховної Ради і добиватися її переобрання. Тоді вони отримають масову підтримку на вулиці і зможуть вернути собі такий необхідний у цій ситуації авторитет.

Готуймося всі разом до вирішальної битви!

Тарас Стецьків, польовий командир Помаранчевого Майдану

Капитолий. Начало реванша Трампа
Дональд Трамп не сдастся сейчас, поскольку намерен баллотироваться на следующих президентских выборах. (укр.)
Заработать на смертях: как нас лишили мировой вакцины в 5 раз дешевле
Три доллара заплатила Всемирная организация здравоохранения за вакцину, закупку которой в ручном режиме сорвал министр здравоохранения Максим Степанов. (укр.)
Настоящая цена меха норок: история одного расследователя
В конце сентября 2020 польский Сейм (нижняя палата парламента) провел историческое совещание по вопросам правовой защиты животных в Польше. (укр.)
Изменил ли Национальный банк свою политику на валютном рынке
По какому принципу НБУ будет выходить на рынок с валютными интервенциями и как будет влиять на курс. Что изменилось в новой стратегии? (укр.)
Торговый фокус с лесом: друзьям — все, а обществу — ничего?
Почему торговля необработанной древесиной происходит на закрытых "аукционах" и без конкуренции. (укр.)
Дело генерала Назарова - сигнал, который нельзя игнорировать
Дело Назарова как потенциальный прецедент для военного судопроизводства Украины и свидетельство неурегулированности ключевых вопросов военной юстиции. (укр.)
Демократия и некомпетентность
Почему Аристотель не доверял демократии как форме правления, в чем заключаются недостатки последней и что это значит для современной Украины. (укр.)