Путін, іди геть!

55 переглядів
П'ятниця, 14 березня 2014, 18:38
Тарас Стецьків
громадський і політичний діяч, народний депутат України I-IV, VI скликання

16 березня Путін руками купки злочинців з керівництва АРК Крим та під дулами російських автоматів готує референдум про приєднання Криму до Росії. Паралельно з цим готуються сепаратистські шабаші у вигляді проросійських мітингів у містах Сходу і Півдня України.

Їх мета очевидна: посіяти хаос і паніку серед населення, дестабілізувати ситуацію, залякати українських громадян і продемонструвати ніби то бажання більшості людей приєднатися до Росії. Ці акції планується використати як привід для російського військового вторгнення в Україну.

Репетиція уже відбулася в Донецьку 13 березня. Завезені із сусідньої країни провокатори і місцеві гопники влаштували брутальну вакханалію в місті проти українських сил. В результаті є загиблі і поранені.

Варварством проросійських молодчиків у Донецьку (а перед тим – у Харкові і Луганську) кинуто виклик українській владі і всьому суспільству. Вони хочуть показати, що брудна сила здатна залякати всіх, хто за Україну, що цих сил є більшість і вони будуть диктувати свої порядки.

Українське суспільство і влада зобов’язані дати гідну відповідь на ці безчинства!

Вважаємо своїм обов’язком закликати усіх громадян України вийти в неділю 16 березня о 12 годині мирно і без зброї на мітинги і віча по всій Україні, особливо – в містах Сходу і Півдня.

Вийти на захист територіальної цілісності, незалежності України і проти військової агресії з боку Росії.

Консолідація української політичної нації потребує ВЧИНКІВ. Мусимо вийти на вулиці наших міст як господарі своєї країни. Якщо нас буде на порядок більше, ніж так званих прихильників "русского мира" - це і є головний захист від гопників і бандоти.

Скептики можуть казати, що на Сході вийде мало людей. Їх били, міліція бездіяла і всі залякані. Якщо це так, маємо розуміти, якщо ми залишимося вдома і пройде черговий шабаш під гаслами "На колени!" і "Россия" - різко зростає небезпека війни. Натомість масовий і організований вихід громадян, які не злякалися, таку небезпеку зменшує.

Якщо ми злякаємось сьогодні, вони завтра будуть виловлювати, бити і вбивати нас по підворотнях.

Багато активістів з Києва і правого берега хотіли би поїхати на Схід, допомогти українським патріотам і поставити заїжджих гопників на місце. Вважаємо, цього не треба робити. Це та частина роботи, яку українські сили на Сході і Півдні мають виконати самостійно. А нова місцева влада, особливо правоохоронні органи, зобов’язані захистити українських громадян від провокацій і насильства.

Треба подолати страх, а це можливо тільки, якщо на мітингах буде масовість і організованість. 18 і 20 лютого, коли ми були на Майдані, всередині теж був страх. Проте ми його подолали. І перемогли.

Закликаємо усі політичні партії і громадські організації, народних депутатів і депутатів місцевих рад, політичних лідерів, що користуються довірою громадян, підтримати наше звернення.

Закликаємо всіх, хто хоче єдності, незалежності України і миру, масово вийти в неділю на загальноукраїнську акцію і продемонструвати свою позицію.

Нову Україну не можна збудувати, сидячи вдома на канапі.

Тарас Стецьків, до статті також долучився Володимир Філенко, спеціально для УПpowered by lun.ua
"Жахливо" низька інфляція. Чого чекати від НБУ та споживчих цін
Низька інфляція не становить ризиків для економічного зростання в Україні. Вона сприятиме зниженню відсоткових ставок і пожвавленню кредитування.
Гібридний Шарій. Як розпізнати проросійського блогера
Цільова аудиторія гібридної війни – це українці, які сумніваються. Їм Росія озвучує їхні ж сумніви, думки, страхи та підкріплює їхню правоту. При цьому меседжі мають іти від того, кому довіряє диванна сотня. Тому створюють авторитетних блогерів. Як можна розпізнати проросійського блогера – читайте у колонці.
Недитячі ігри навколо законопроєкту про лікування підлітків
Бездіяльне очікування, "совкова" відмова визнавати юну людину повноцінною особистістю є тим злом, яке ми повинні подолати, аби мати право називатися сучасним суспільством.
План повернення Донбасу: чия політична гра?
Що варто робити, щоб забезпечити реальне повернення тимчасово окупованих територій у реальну адміністративну і юридичну систему координат держави України.
Польський розклад: як президентські вибори можуть вплинути на відносини з Києвом
Перемога опозиціонерки може спростити історичний діалог Києва та Варшави. Проте посилення політичного протистояння у Польщі може бути небезпечним для України.
Скільки коштує лікування раку в Україні. Інфографіка опитування
В хірургії 1% тільки пройшов лікування безоплатно. Інші платили хірургам, медсестрам, купляли ліки для анестезії, реанімації та післяопераційного періоду.
Чому звільнення директора НАБУ парламентом – це гол у власні ворота. Юридичне пояснення
Депутати мають право на політичну позицію щодо необхідності звільнення директора НАБУ. Проте якою б обґрунтованою не була політична позиція, вона не може бути реалізована у вигляді незаконного рішення. Інакше від побудови правової держави ми повернемося до судів Лінча...
Внутрішня авіація. Чому українці не літають
Потенційні пасажири не користуються літаками через дорогі квитки. Авіакомпанії не відкривають рейси через низький попит. Як розірвати це зачароване коло?