Путін, іди геть!

52 перегляди
П'ятниця, 14 березня 2014, 18:38
Тарас Стецьків
громадський і політичний діяч, народний депутат України I-IV, VI скликання

16 березня Путін руками купки злочинців з керівництва АРК Крим та під дулами російських автоматів готує референдум про приєднання Криму до Росії. Паралельно з цим готуються сепаратистські шабаші у вигляді проросійських мітингів у містах Сходу і Півдня України.

Їх мета очевидна: посіяти хаос і паніку серед населення, дестабілізувати ситуацію, залякати українських громадян і продемонструвати ніби то бажання більшості людей приєднатися до Росії. Ці акції планується використати як привід для російського військового вторгнення в Україну.

Репетиція уже відбулася в Донецьку 13 березня. Завезені із сусідньої країни провокатори і місцеві гопники влаштували брутальну вакханалію в місті проти українських сил. В результаті є загиблі і поранені.

Варварством проросійських молодчиків у Донецьку (а перед тим – у Харкові і Луганську) кинуто виклик українській владі і всьому суспільству. Вони хочуть показати, що брудна сила здатна залякати всіх, хто за Україну, що цих сил є більшість і вони будуть диктувати свої порядки.

Українське суспільство і влада зобов’язані дати гідну відповідь на ці безчинства!

Вважаємо своїм обов’язком закликати усіх громадян України вийти в неділю 16 березня о 12 годині мирно і без зброї на мітинги і віча по всій Україні, особливо – в містах Сходу і Півдня.

Вийти на захист територіальної цілісності, незалежності України і проти військової агресії з боку Росії.

Консолідація української політичної нації потребує ВЧИНКІВ. Мусимо вийти на вулиці наших міст як господарі своєї країни. Якщо нас буде на порядок більше, ніж так званих прихильників "русского мира" - це і є головний захист від гопників і бандоти.

Скептики можуть казати, що на Сході вийде мало людей. Їх били, міліція бездіяла і всі залякані. Якщо це так, маємо розуміти, якщо ми залишимося вдома і пройде черговий шабаш під гаслами "На колени!" і "Россия" - різко зростає небезпека війни. Натомість масовий і організований вихід громадян, які не злякалися, таку небезпеку зменшує.

Якщо ми злякаємось сьогодні, вони завтра будуть виловлювати, бити і вбивати нас по підворотнях.

Багато активістів з Києва і правого берега хотіли би поїхати на Схід, допомогти українським патріотам і поставити заїжджих гопників на місце. Вважаємо, цього не треба робити. Це та частина роботи, яку українські сили на Сході і Півдні мають виконати самостійно. А нова місцева влада, особливо правоохоронні органи, зобов’язані захистити українських громадян від провокацій і насильства.

Треба подолати страх, а це можливо тільки, якщо на мітингах буде масовість і організованість. 18 і 20 лютого, коли ми були на Майдані, всередині теж був страх. Проте ми його подолали. І перемогли.

Закликаємо усі політичні партії і громадські організації, народних депутатів і депутатів місцевих рад, політичних лідерів, що користуються довірою громадян, підтримати наше звернення.

Закликаємо всіх, хто хоче єдності, незалежності України і миру, масово вийти в неділю на загальноукраїнську акцію і продемонструвати свою позицію.

Нову Україну не можна збудувати, сидячи вдома на канапі.

Тарас Стецьків, до статті також долучився Володимир Філенко, спеціально для УПpowered by lun.ua
Угоди про розподіл нафти і газу: енергетична незалежність чи небезпечний архаїзм?
За останні роки була проведена результативна робота щодо реформування системи надрокористування, проте нам є куди рости у сфері вдосконалення видобувного законодавства та розбудові довіри до держави.
Як треба формувати новий Кабмін: поради та пропозиції
Спробуємо проаналізувати, що було доброго і корисного в роботі минулої коаліції та КМУ, що було не так і стало причиною гальмування реформ та, зрештою, обвалу рейтингу нинішньої влади включно з Верховною Радою, президентом і Кабміном. Експертні поради та пропозиції щодо принципів і послідовності кроків формування нового уряду.
Чи готова Україна приймати українців назад
Якщо президент хоче, щоб успішні українці поверталися на батьківщину, потрібно створити умови для переказу фінансових активів і ввезення особистого майна. (рос.)
Вибори у Верховну Раду 2019. 10 перших висновків
Якщо абсолютна влада закрутить голову новим обранцям, керівництво держави сп'яніє від вседозволеності та безкарності, країна зірветься в тартарари. І в умовах нестійкої політичної матриці це призведе до катастрофічних наслідків, які загрожуватимуть цілісності та безпеці України.
Забуті виборці: що не так із голосуванням українців за кордоном
Багато кого здивували результати виборів на закордонному окрузі. Проте через байдужість влади ці показники виявилися абсолютно нерепрезентативними.
Будь-який мир з Україною в очах Кремля може відбутися тільки через повернення України в російські обійми
Україна для Росії – це не просто фантомний біль, що повертає нас в минуле. Російська реакція на Україну каже про нашу надломленість і нездатність думати про майбутнє. Будь-який мир з Україною в очах Кремля може відбутися тільки через повернення України в російські обійми. Але як повернути Україну, якщо між нами 13 000 загиблих українців?
Як працюватиме Представництво президента України в Автономній Республіці Крим
Вся діяльність Представництва ґрунтується на тезі про те, що Крим – це Україна, територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя є невід'ємною складовою території України. Сьогодні головний фокус в діяльності Представництва – люди та захист їхніх прав. Не маючи можливості сьогодні працювати з територією Криму, ми повинні працювати з людьми.