Конкурс до Верховного Суду. У вас немає причин відмовлятися

10553 перегляди
Вівторок, 22 листопада 2016, 15:09
Святослав Вакарчук
музикант, громадський діяч, для УП

Конкурс на посади суддів Верховного Суду триває.

Тривають і сумніви багатьох порядних людей чи варто туди подаватись. Непорядні довго не думатимуть – точно подадуться.

Тож моє питання всім порядним людям: ви боїтесь забруднитися чи не вірите в зміни?

Якщо боїтесь забруднитися, то хочу вам нагадати, що найкращі досягнення людства часто робилися не з "ангельського нектару", а з того що було під рукою. А там всіляке траплялось...

Якщо ж ви не вірите в зміни на краще – так без вашої участі вони не настануть точно, а з вашою участю є велика ймовірність успіху.

Одним словом, ви і тільки ви можете своїми діями показати різницю. Тож подавайтеся просто зараз, панове молоді адвокати та вчені, до Верховного Суду, якщо маєте знання і бажання змін.

У вас немає справді вагомих причин відмовлятися.

Ну хіба що брак часу заповнити заявку, бо ви вчергове добиваєтесь справедливості в ЖЕКу, або намагаєтесь влаштувати в дитячий садочок вашу дитину, або думаєте, де взяти гроші на операцію батьків в нашій безкоштовній лікарні...

Це, правда, вже дещо інша історія... Лише, дивіться, не станьте частиною цієї історії назавжди...

Повідомити про намір взяти участь у конкурсі до Верховного Суду

Святослав Вакарчук, музикант, громадський діяч, для УПpowered by lun.ua
Боротьба з будівельними аферистами. Про що повинна подбати держава
Будівельні компанії масово "заморожують" свої майданчики, а ошукані громадяни роками чекають на квартири. Настав час для реформ.
Українці в Польщі та їхні права: про що Зеленському варто поговорити у Варшаві
Володимир Зеленський має підняти питання прав українських мігрантів у Польщі на зустрічі з Анджеєм Дудою. Йдеться не лише про права українців за кордоном, але вже й про їхню безпеку.
Питання Донбасу: орієнтири для нової влади 
Які компроміси українці вважають прийнятними для припинення війни на Донбасі, які існують "червоні лінії", формат і нюанси переговорів по Донбасу, а також який найефективніший сценарій для України в питанні його реінтеграції.
6 причин, чому медреформу не усі підтримують
Які проблемні питання в українців викликає медична реформа.
Крим: анексований чи окупований?
На відміну від окупації, анексія як міжнародно-протиправне діяння має інші правові наслідки і пов'язана із зміною суверенітету (правового статусу) відповідної території. Слід уникати часто уживаних термінів "анексований Крим" чи "анексія Криму" – читайте чому.
І знову корпорація "Укрбуд", або Грабувати киян мають право лише…
Корпорація "Укрбуд" будує житло, а паралельно створює компанії з утримання цих будинків, для яких встановлює тарифи без погодження з відповідними органами влади.
Кому і яке діло до реформи охорони здоров’я? Тенденції громадської думки останніх років та поточні настрої українців
Питання медичної реформи має достатній політичний потенціал, щоб при правильній комунікації стати важелем перезавантаження влади на місцевому рівні внаслідок виборів у жовтні 2020 року чи навіть раніше.