Казочка для дорослих про старі воші і нові гниди

3570 переглядів
Понеділок, 01 липня 2019, 17:52
Ірина ПодолякІрина Подоляк
народна депутатка, партія "Об’єднання "Самопоміч", перший заступник голови комітету з питань культури і духовності

Українська політика мусить починатися з простого усвідомлення: Росія – ворог.

Будь-які поступки, домовленості, компроміси Росія перетворить на нові "зелені коридори". Невже Іловайськ вас нічого не навчив?

Домовлялись з Росією в 90-ті щодо флоту в Криму і ядерної зброї – отримали окупацію півострова і беззахисність перед ворогом на початку війни.

В 2000-ні домовлялись про газ – тим газом Росія душить нас й досі.

В 2014 домовлялись про "зелений коридор" із Іловайська – отримали національну трагедію і ледь не чверть усіх загиблих солдат за час війни.

Зараз хочете за домовленістю здати Росії мову, відновити торгівлю з окупантом і мовчки здаєте медведчукам канали. Тяжко спрогнозувати чим це закінчиться? Ні. Не тяжко. Кров'ю і війною.

Скільки вам ще треба зелених коридорів? Скільки поразок? Скільки свіжих могил, щоб ви зрозуміли просту істину – з Росією неможливо домовитись.

Їй не потрібен захист російської мови, бо якщо рахувати з мирними, то у цій війні Росія вбила значно більше російськомовних, ніж україномовних.

Їй не потрібен Донбас чи Крим, бо вона їх розкрадає і знищує. Вона хоче знищити і захопити всю Україну, а особливі статуси, мовні чи економічні поступки, то лише засоби знищення. Німа і зв'язана путами ворожих грошей Україна не зможе захищатися і впаде ворогу до рук.

Прикро, що це не доходить ні до президента, ні до його оточення, як то Андрій Богдан, який каже, що треба дозволити спілкуватись російською (так наче хтось колись її забороняв), чи Олександр Данилюк, який стверджує, що треба торгувати з окупантами, бо там наші люди.

Loading...

Рада, що багато моїх сусідів з парламенту різко спам'яталися і кинулись боротися з монстром, але ви його самі створили.

"Мінську немає альтернативи", "Маємо торгувати, бо блокада відріже Донбас", "Мінськ – це не зрада, а перемога" – пам'ятаєте? Це ж все ваші творіння. Ваші політичні дітища. Чому тепер від них відрікаєтеся?

Все те, що пропонує Богдан – не нове. Воно є у Мінських угодах, є в законі про особливий статус, який ви щороку продовжуєте. То чому дивуєтесь звідки воно взялося? Це ж не проросійський реванш, а наслідки вашої власної "державницької" політики.

Дуже б хотілося вірити, що ви справді покаялися, змінили думку, навчилися любити Україну не тільки за гроші. Але не вірю.

Більшість з вас спокійно, без докорів совісті протягом десятиліть перебігали від "КПСС" до "ЄС". Ваші політичні вподобання, як і патріотизм, завжди залежали від того, куди дме політичний вітер.

Ви – нечисть, яка приторговує країною з-під поли з депутатської трибуни і зараз б'ється в істериці, щоб і завтра було що красти і чим торгувати. Нічим іншим, крім нечисті, ви вже не станете, бо це є ваша природа.

Петлюра помилявся: в України є не лише власні гниди, а й свої воші. Старі воші і нові гниди, які б'ються між собою за право розкрадати і нищити Україну.

Ірина Подоляк

Оригінальний пост взято з Facebook-сторінки Ірини Подоляк

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.powered by lun.ua
Економічні сценарії пандемії: як трансформуватися Україні
Пандемія та економічна криза повинні привести до формування нової країни, в якій дещо зміниться структура економіки, але яка буде більш готовою до потрясінь природного характеру.
Дистанційна освіта в Україні: зараз та її перспективи на майбутнє
Зараз багато говорять про технічну складову спілкування, та мало – про наповнення. Але це основне у дистанційній освіті.
"Як гартувалась сталь": історія розбудови Вищого антикорупційного суду
11 квітня 2019 року судді Вищого антикорупційного суду (ВАКС) під час урочистих заходів склали присягу судді. Як же відбувався процес розбудови та становлення Суду? Якими є основні результати та досягнення ВАКС як інституції? Які головні проблеми очікують на Суд у найближчому майбутньому?
Вірус абсурду: чому влада провалює боротьбу з поширенням коронавірусу
Обрана владою стратегія боротьби з поширенням коронавірусу є неефективною та загрожує низкою негативних наслідків. Необхідно не посилювати абсурдні заборони, нівелюючи закони України та логіки, а гнучкіше підходити до карантину, значно більше тестувати і провадити нарешті якісну комунікацію.
Чи залишиться Україна без хліба
Росія і Казахстан ввели обмеження на експорт зернових. Чи варто Україні копіювати цей досвід і забороняти експорт продовольчої пшениці? (рос.)
Сім'ї з дітьми під час карантину: найбільший удар – не від вірусу
До завершення карантину в Україні ще далеко. Але вже зараз потрібно планувати наступний етап стримування коронакризи, у якому дитячі садочки та школи мають бути відкритими.
Чому після COVID-19 в Україні може спалахнути інша епідемія
Саме зараз ВІЛ-пацієнти опинилися перед загрозою переривання лікування. Є реальною загроза, що вже з жовтня 2020 року антиретровірусних препаратів у державі просто не буде!