Тягнибока і Яценюка просять пожертвувати собою заради Ющенка

Субота, 19 грудня 2009, 15:04
Форум українських націоналістів закликає Олега Тягнибока, Юрія Костенка та Арсенія Яценюка зняти свої кандидатури на виборах президента на користь Віктора Ющенка.

Таке рішення було прийнято на форумі в суботу, повідомляє Ліга з посиланням на УНІАН.

Учасники форуму заявили, що "Віктор Ющенко - єдиний з кандидатів у президенти, хто пропонує стратегічне бачення розвитку нашої держави".

За їхніми словами, цінності, які сповідує Ющенко, близькі і зрозумілі кожному українцю: свобода, демократія, вільна і соборна Україна.

У Форумі українських націоналістів взяли участь і підписалися під заявою представники Конгресу українських націоналістів, Організації українських націоналістів (б), Організації українських націоналістів, Всеукраїнського братства ОУН-УПА.

Також у форумі взяли участь представники Української національної асамблеї, Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих, Спілки офіцерів України, Всеукраїнської ліги українських жінок, Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги, Об'єднання студентської молоді "Зарево", Фундації ім. Олега Ольжича.powered by lun.ua