У Януковича похвалили Ющенка і пророкують йому третє місце

Вівторок, 12 січня 2010, 22:21
Депутат від Партії регіонів Ганна Герман вважає, що президент Віктор Ющенко на прес-конференції виглядав щирим і переконливим.

Про це вона заявила, підкресливши, що це її особиста думка.

"Основний висновок, який я можу зробити з цієї прес-конференції, це що президент був щирий. І ця прес-конференція показала, що коли політик говорить правду, він завжди виглядає переконливо", - сказала депутат.

"Це була розмова з народом. На відміну від його партнерки по помаранчевому табору Юлії Тимошенко. Наскільки Тимошенко виглядає неприродно і штучно, настільки він виглядає щиро і відкрито", - сказала Герман.

На її переконання, на прес-конференції у вівторок Ющенко ще раз показав, "що він як людина має свої переконання - з ними можна погоджуватися, чи не погоджуватися, приймати, чи не приймати - але Ющенко їх має, і це не може не викликати поваги до нього".

Депутат також зауважила, що Ющенко у своїх промовах зі щирістю говорив те, "що він говорить як представник тієї частини українського народу, яка має такі самі переконання, як він".

Виходячи зі сказаного, Герман припустила, що "Ющенко має шанси стати третім на цих виборах, тому що у нього є ідеологія, і ця ідеологія знаходить відгук у серцях дуже значної частини українців, і у вирішальний момент (який саме, вона не уточнила) це зіграє і буде мати свої наслідки".

Разом з тим представниця Партії регіонів ще раз наголосила, що ніяких домовленостей між Ющенком і лідером ПР Януковичем немає, і про них "не може бути й мови".

Вона пояснила, що у цих кандидатів різні погляди. "У нього (Ющенка) є свій світогляд. Але і той, і той лідер матиме завжди свій електорат", - сказала Герман.

Як відомо, раніше прес-служба БЮТ поширила заяву, у який наголосила, що Ющенко "виступив як агент лідера Партії регіонів Віктора Януковича з чорного піару".

"Складається враження, що тези до виступу та відповідей на питання Ющенку складала не прес-служба президента, а народний депутат Ганна Герман", - йдеться у заяві.

УНІАНpowered by lun.ua