Регіони не приховують, що вже "кують" нову коаліцію

Середа, 10 лютого 2010, 11:50
 

Партія регіонів проводить переговори щодо створення коаліції з усіма фракціями парламенту, окрім БЮТ.

Про це розповів журналістам у середу регіонал Олександр Єфремов, коментуючи обговорення у парламенті ймовірних кандидатур на посаду прем'єра.

Відповідаючи на питання про шанси Юрія Єханурова бути призначеним на цю посаду, він заявив:

"Це лише припущення, а конкретно відповісти на це запитання можна буде лише по завершенню переговорів, коли буде видно конфігурацію коаліції, що створюється".

"Робота у цьому напрямку ведеться з усіма фракціями, наскільки я знаю, за винятком лише БЮТ. Хоча з окремими депутатами ведеться робота по всіх напрямках, і в залежності від результатів цієї роботи, ми можемо приймати рішення", - сказав Єфремов.

Водночас лідер групи "За Україну!" В'ячеслав Кириленко заявив, що про входження його групи у коаліцію з Партією регіонів "не може бути й мови".

Він пояснив це принциповими розбіжностями у баченні таких суперечливих питань, як статус української ГТС, державної мови та базування ЧФ Росії у Криму.

"За Україну" не входить до коаліції з БЮТ уже давно і з принципових міркувань. І так само ми не маємо намірів входити до коаліції з Партією регіонів, так само з принципових міркувань", - сказав Кириленко.

Українська правдаpowered by lun.ua