БЮТ нагадує Януковичу, що він не має відношення до коаліції

Неділя, 14 лютого 2010, 21:52
 

Депутат від БЮТ Сергій Власенко вважає, що результати президентських виборів не створюють юридичних підстав для переформатування коаліції у Верховній Раді.

Про це він заявив в неділю в ефірі "5-го каналу", передає УНІАН.

"Я хотів би звернути увагу, що ми обирали не імператора, не царя, не президента з повноваженнями Кучми. Тому формально юридично вибори президента жодним чином не пов'язані з формуванням парламентської коаліції", - сказав Власенко.

На його думку, навіть офіційні результати, оголошені Центральною виборчою комісією, свідчать про те, що в цих виборах не має переможених і переможців.

"Виборці України поділилися практично навпіл. Тому говорити про те, що хтось виграв, а хтось програв в цієї ситуації - мені здається було б не дуже доречним. І я би не пов`язував напряму президентські вибори з можливим переформатуванням або формуванням нової коаліції", - додав він.

"Незалежно від того, хто буде обраний президентом, він не має повноважень втручатися у формування коаліції - у нього немає таких повноважень. Він лише подає кандидатуру двох міністрів і не більше. Тобто президент не має повноважень і впливу на участь в цих переговорах, він не є суб'єктом парламентських переговорів", - підкреслив Власенко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.