У Януковича лякають НУ-НС достроковими виборами

П'ятниця, 19 лютого 2010, 23:01
Якщо найближчим часом не буде створена нова коаліція, то в Україні будуть оголошені дострокові парламентські вибори.

Про це заявив регіонал Микола Азаров в ефірі телеканалу Інтер.

"25 лютого Віктор Янукович вступить на посаду президента. Негайно почнуться переговори про створення нової коаліції та уряду. Якщо вони протягом дуже короткого часу не завершаться позитивно, то ми підемо на вибори", - підкреслив він.

"Вибори не найкращий варіант, тому що вибори - це ще півроку цієї згубної для країни політики", - вважає регіонал.

"Зараз вона (прем'єр Юлія Тимошенко) заявляє, що вона нібито вивела країну з кризи. Це дурість, над якою сміються всі абсолютно", - заявив Азаров.

На питання, чи може пост прем'єр-міністра стати ціною участі НУ-НС в коаліції з Партією регіонів, він відповів: "Однозначно ні. І справа зовсім не в якийсь жадібності Партії регіонів. Справа в тому, що ми йшли з певною програмою".

"Цій програмі немає альтернативи. Під цю програму вибудовується певна команда, яка здатна цю програму організувати", - сказав Азаров.

"Ми виходимо з того, що нинішній Верховній Раді залишилося працювати три роки. Саме ці три роки необхідні для виведення країни з кризи і стабілізації ситуації", - вважає регіонал.

"Якщо розсудлива частина НУ-НС згодна брати участь з нами у вирішенні цих завдань протягом цих трьох років, то ми готові розглянути їхню участь, їхній внесок. Але якщо ні, то у нас не залишається іншого виходу, як йти на дострокові вибори", - зазначив він.

Українська правдаpowered by lun.ua