БЮТівець: міністри не зобов'язані йти на інавгурацію

Четвер, 25 лютого 2010, 00:02

Всі парламентарі повинні бути присутніми на урочистому засіданні з нагоди складення присяги новообраним президентом.

Про це заявив БЮТівець Сергій Власенко в ефірі 5 каналу.

На його думку, всі парламентарі зобов'язані бути присутніми на урочистому засіданні Верховної Ради, оскільки парламент - місце їх роботи.

"Хотів би нагадати, що інавгурація проходить під час засідання Верховної Ради, тобто для народних депутатів це, в принципі, робота. Тому що хоч воно й урочисте, але це засідання Верховної Ради", - сказав Власенко.

При цьому він вважає, що інші запрошені, в тому числі і члени Кабміну, не зобов'язані бути присутніми на цій церемонії.

"Окрім депутатів, які зобов'язані бути присутніми, тому що це засідання Верховної Ради, всі інші мають статус запрошених, і кожен запрошений на будь-який захід сам вирішує приймати йому запрошення або не приймати", - сказав Власенко.

Депутат також зазначив, що отримав іменне запрошення на інавгурацію, підписане спікером Володимиром Литвином.

За словами Власенка, всіх депутатів просять зайняти свої місця в залі до 9:40 25 лютого.
"І що найцікавіше: мені в секретаріаті Верховної Ради сказали, що мене як народного депутата без цього запрошення до сесійної зали не пустять", - заявив БЮТівець.

"А я в четвер прийду без цього запрошення, тому що мені не потрібно запрошення на моє робоче місце. І подивимося, що з цього вийде", - додав він.

Як відомо, раніше джерело у фракції Партії регіонів повідомило, що низка "регіоналів" можуть провести ніч з середи на четвер у залі Верховної Ради для попередження можливих провокацій з боку опонентів. 

Українські новини