Зурабову довелося відповідати за борги ЧФ РФ

Субота, 27 лютого 2010, 11:42

Голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин порушив питання боргів Чорноморського флоту РФ перед Севастополем і скорочень на флоті.

Про це йшлося на його зустрічі з послом Росії в Україні Михайлом Зурабовим, передає УНІАН з посиланням на прес-службу Севастопольської міської державної адміністрації.

Так в повідомленні зазначається, що Куніцин і Зурабов торкнулися «низки тем, що стосуються проблем боргів Чорноморського флоту РФ перед пенсійним фондом і масових скорочень вільнонайманих працівників на підприємствах і структурах флоту».

Співрозмовники домовилися, що перелічені теми "найближчим часом буде розглянуто на офіційному рівні", відзначили в прес-службі.

«Зурабов висловив готовність сприяти у розв‘язанні всіх проблемних питань, пов`язаних з перебуванням і функціонуванням ЧФ РФ на території Севастополя», повідомляє міськадміністрація.

За даними Головного управління Пенсійного фонду України в місті Севастополі, борг підприємства "Будівельне управління Чорноморського флоту Міністерства оборони РФ" пенсійному фонду станом на 20 лютого цього року становить близько 10,5 млн. грн.

При цьому загальна пенсійна недоїмка по місту становить більш як 17 млн. грн.