Яценюк збирає опозиційних "тушок"?

П'ятниця, 12 березня 2010, 12:22

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк проводить переговори з членами НУНС про формування у Верховній Раді опозиційного уряду.

Про це Яценюк заявив в інтерв'ю журналістам у п'ятницю, повідомляє Обком з посиланням на Уніан.

За його словами, у Верховній Раді не може бути однієї опозиції, як про це заявляє фракція БЮТ, оскільки в Україні не двопартійна система.

Яценюк повідомив, що підготував проект закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради, якими передбачається, що опозиція буде формуватися не з волі однієї фракції, а з волі виключно депутатів.

"У країні буде справжня опозиція, а не така опозиція, яка визначається однією людиною", - сказав він.

Яценюк зазначив, що ініційований ним процес формування опозиційного уряду тільки розпочався, і прогнозувати конкретні терміни його створення поки що важко.

Водночас, на думку лідера "Фронту змін", ситуація зі створенням опозиційного уряду нагадує виборчі перегони, оскільки як тільки він заявив, що збирається формувати такий уряд, аналогічну заяву зробив і БЮТ.

Яценюк висловив сумнів, що він може працювати в одному опозиційному уряді з лідером БЮТ Юлією Тимошенко.

"Я просто не знаю, яку їй посаду дати. Більше того, вона не член парламенту, і тому як може бути парламентська опозиція з лідером поза парламентом?", - сказав Яценюк.

Депутат також вважає, що опозиційний уряд повинен почати працювати тільки після того, як Кабінет міністрів повною мірою приступить до виконання своїх обов'язків.

Відповідаючи на питання, з ким саме він проводить переговори, Яценюк сказав: "У першу чергу, це фракція "Наша Україна - Народна самооборона".powered by lun.ua