Обама запросив Януковича поговорити про ядерну безпеку

Субота, 20 березня 2010, 10:03

Зустріч президента України Віктора Януковича і президента США Барака Обами, найімовірніше, відбудеться 12 квітня.

Про це повідомило джерело "Дзеркала тижня".

За інформацією видання, Янукович минулої п'ятниці отримав листа від Обами із запрошенням відвідати США не з робочим чи офіційним візитом, а взяти участь у саміті з питань глобальної ядерної безпеки, який відбудеться у Вашингтоні 12-13 квітня.

"Зараз підготовка візиту знаходиться на стадії раннього опрацювання. При цьому українські дипломати припускають забезпечити в ході майбутнього візиту півгодинне спілкування Януковича і Обами", - йдеться у повідомленні.

У разі, якщо американська сторона не погодиться на окрему зустріч президентів, що дуже ймовірно, оскільки у Вашингтоні під час саміту буде перебувати близько 50 лідерів різних держав, Янукович може відмовитися від участі в саміті.

Крім зустрічі з Обамою зараз опрацьовується можливість переговорів з віце-президентом Байденом, держсекретарем Клінтон, керівниками деяких міністерств, а також МВФ і Світового банку.

Крім того, у разі участі Януковича у роботі саміту, планується його спілкування і з керівниками інших країн, присутніх на заході, повідомило джерело.

Українська правдаpowered by lun.ua