У Азарова кажуть, що він не хотів образити жінок

Четвер, 25 березня 2010, 10:38

Інформація про те, що прем’єр Микола Азаров вважає реформи не жіночою справою, не відповідає дійсності.

Про це сказано у заяві прес-служби Кабміну.

"Це абсолютно не відповідає дійсності і є перекручуванням позиції прем’єр-міністра", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі наголошують, що насправді прем’єр заявив дослівно таке: "Міністрам доводиться працювати по 15 годин на добу, і тому я жодній жінці, а тим більше якщо у неї діти, не побажав би таких навантажень".           

"На переконання Миколи Азарова, жінки в Україні роблять надзвичайно великий і важливий внесок практично у всі сфери життєдіяльності, і державне управління не є виключенням. Доступ жінок до державної служби не обмежений ні юридично, ні фактично. Більше того, права жінки і матері додатково захищені нашим законодавством", - сказано у заяві.

У прес-службі підкреслили, що на думку Азарова, "жодна реформа, яка не визнана і не підтримана рівною мірою і жінками, і чоловіками, не має перспективи".

Крім того, за словами Азарова, "жінки будуть достойно представлені в процесах глибокого системного реформування країни".

Як відомо, раніше ЗМІ процитували Азарова про те, що "не жіноча це справа - проводити реформи в Україні". А під час виборчої кампанії Янукович відправив Юлію Тимошенко на кухню.

У свою чергу речниця з питань України фракції "зелених" у Бундестазі Віола фон Крамон-Таубадель назвала такі висловлювання неприпустимими і "ударом в обличчя".

Українська правда