Чорновіл прогнозує коаліції "перетікання тушок"

Четвер, 25 березня 2010, 23:21

Позафракційний депутат Тарас Чорновіл не виключає збільшення чисельності парламентської коаліції.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Це все залежить від двох обставин – від помилок лідера опозиції, чи будуть вони далі йти, як вони йшли до цього часу, бо поки що це абсолютно безпорадна і бездарна робота, і від того, чи будуть так само нарощуватися помилки і які будуть результати у коаліції уряду", - зазначив він.

"У кадровій політиці є певні промашки. Є певні промашки із заявами по пенсійній реформі, заяви Бродського по малому бізнесу", - наголосив депутат.

Водночас, за словами Чорновіла, "великих помилок" у президента Віктора Януковича і прем’єра Миколи Азарова немає.

"Якщо піде ситуація і далі так, то я думаю, що прирощення коаліції можливе. Якщо буде більше помилок – буде стабілізація того стану, який є зараз", - зазначив він.

Депутат прогнозує значне "індивідуальне перетікання" депутатів у коаліцію, якщо рішення Конституційного Суду "буде на користь існування саме такого формату коаліції і якщо Юлія Володимирівна не змінить тактику поведінки".

Крім того, коментуючи заяви представників Компартії, зокрема, Леоніда Грача, щодо їхньої невдоволеності кадровою політикою коаліції, Чорновіл сказав: "Це є особиста війна Грача з Петром Симоненком".

"Комуністи все, на що вони розраховували, все отримали. Абсолютно все", - підкреслив він.

"Деякі заяви Симоненка йдуть абсолютно врозріз певним нормам коаліційної угоди, зокрема, про етику поведінки в коаліції, де передбачено, що якщо йде публічна, відверта критика, абсолютний остракізм щодо дій коаліції, то треба відмовлятися від посад", - заявив депутат.

"У випадку виходу комуністів (з коаліції), я думаю, що дуже багато хто в "Нашій Україні"...можуть бути готові піти на переговори про входження саме більшої половини фракції "Наша Україна", - додав Чорновіл.

Українська правдаpowered by lun.ua