Ющенко не хоче, щоб Азаров їздив до Москви каятися

Субота, 27 березня 2010, 02:04

Позиція прем’єра Миколи Азарова, висловлена у Москві, – дуже слабка.

Про це заявив екс-президент Віктор Ющенко в ефірі Шустер Live, коментуючи пропозицію глави уряду почати стосунки з Росією з чистого аркуша. 

"Як громадянин України я б не хотів, щоб прем’єр-міністр моєї держави їхав до Москви з пропозицією каяття", - сказав він, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Це легка і примітивна політика", - переконаний екс-президент.

"За тобою стоїть нація, народ, з власними інтересами. Навчися їх захищати", - наголосив Ющенко, додавши, що "це не завжди приносить оплески, але ця посада (прем'єр-міністра) зобов’язує". 

Крім того, він заявив, що у газових стосунках між Україною і Росією відсутній ринковий підхід.

"В Україні найвища в Європі ціна на газ і найнижчий тариф на транзит. Це не ринковий підхід. Те, що зробила Тимошенко, буде впливати вкрай негативно на наш суверенітет ще багато років", - сказав Ющенко.

При цьому він наголосив, що з цих домовленостей потрібно виходити, і додав, що "принципово не поділяє тональність і характер газових переговорів".

"Україна повинна вимагати ринкових умов у газовій сфері", - підкреслив екс-президент.

"Мене принижує, коли українські лідери так нав’язливо пропонують ідеї (газотранспортного) консорціуму", - сказав Ющенко і наголосив, що "ця ідея ніякого сенсу для України не несе".

Українська правдаpowered by lun.ua