Азаров хоче переписати "шлюбний контракт" Тимошенко і МВФ

Вівторок, 30 березня 2010, 20:35
Прем'єр Микола Азаров сподівається, що переговори з МВФ завершаться розробкою нової програми співпраці.

Про це він заявив під час зустрічі з керівником місії Європейського департаменту МВФ Атанасіосом Арванітісом, повідомляє прес-служба уряду.

"Я знаю, що ви відверто і плідно поспілкувалися з нашими представниками. Сподіваюся, що ми завершимо переговори  розробкою нової програми або серйозно трансформуємо попередню програму", - наголосив Азаров.

За словами прем'єра, уряд "завершує розробку реалістичного, збалансованого бюджету на 2010 рік", йдеться у повідомленні.

"Я його вчора в загальних рисах розглядав...Звичайно, це важкий, "кризовий" бюджет", - сказав він.

"Але це реальний бюджет, який дозволить нам стабілізувати фіскальну сферу і підготувати реформи, які ми будемо проводити уже поточного року і, головним чином, наступного", - вважає прем'єр.

Азаров зазначив, що проведення реформ завжди потребує фінансових ресурсів, і в цьому питанні уряд розраховує на підтримку МВФ.

"Сподіваємося, що кредит Міжнародного валютного фонду дозволить нам використовувати ці ресурси на проведення реформ. "Проїдання ресурсів" більше не буде", - наголосив він.

У свою чергу керівник місії МВФ зазначив, що фонд підтримує започаткування в Україні низки реформ.

"МВФ разом з іншими міжнародними фінансовими інститутами готовий надати підтримку Україні, в тому числі здійснювати технічну та фінансову допомогу", - сказав Арванітіс.

"Сторони ретельно обговорили плани уряду щодо наповнення доходної частини бюджету, концентрації видатків на безумовно необхідних напрямках і обмеження дефіциту бюджету", - йдеться у повідомленні.

"Робоча група українських урядовців на чолі з віце-прем'єром Сергієм Тігіпком та міністром палива і енергетики Юрієм Бойком у четвер опрацює з місією МВФ питання, поставлені під час зустрічі", - зазначили в уряді.

Згідно з повідомленням, наступна зустріч прем'єра з місією МВФ відбудеться у четвер.

Українська правдаpowered by lun.ua