Губернатор Київщини: "Я не збираюся лягати під Губського"

Вівторок, 30 березня 2010, 21:24
Губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк сподівається на конструктивну співпрацю з усіма політичними силами в облраді.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

"Я не знаю, кого виберуть, але я впевнений - хто б не став головою облради, буде конструктив, і всі зусилля обласної влади будуть спрямовані на те, щоб покращувати життя людей, вирішувати долю Київщини, а не питання окремих ділків", - сказав він.

Губернатор повідомив, що зустрічався з головою Київської облради Володимиром Майбоженком, а також надіслав лист на адресу керівництва облради, в якому вказав на проблеми у взаємодії між облрадою та обласною держадміністрацією.

За словами Присяжнюка, Майбоженко "напевно, все зважив і написав заяву про складання повноважень".

На питання, чи зустрічався він із депутатом від фракції БЮТ Богданом Губським, губернатор заявив: "Так, я не приховую цього, але переговори я вів з ним не кулуарно, а публічно".

"Я з ним зустрічався, тому що дійсно фракція БЮТ в облраді на сьогоднішній день налічує 65 осіб - це потужна фракція, якою він керує", - заявив він.

"Я ставив питання, які стосуються роботи облради та співпраці з облдержадміністрацією", - додав Присяжнюк.

"Я не збираюся, як кажуть, лягати під Губського і вирішувати меркантильні питання, які цікавлять тільки фракцію БЮТ - вони вже закерувалися", - заявив він.

"Я стурбований перспективою провалу плідної співпраці з БЮТ на користь жителів Київщини, оскільки який вже раз підтверджується, що для них головне влада, а не турбота про людей", - сказав губернатор.

При цьому Присяжнюк підкреслив, що готовий до співпраці з усіма політичними силами.

Як відомо, глава Київської облради Майбоженко і два його заступники - Лариса Піотрович та Олег Каленик - написали заяви про складання повноважень і перехід в опозицію.

Ці заяви планувалося розглянути на сесії облради у вівторок, однак вона не відбулася через неявку фракції БЮТ.powered by lun.ua