25.06

Банківський форум

"Регіони": Янукович розірве угоду про флот, якщо...

Неділя, 25 квітня 2010, 11:20
Президент Віктор Янукович готовий денонсувати угоду щодо російського флоту, якщо Конституційний Суд визнає її незаконною.

Такий висновок можна зробити зі слів лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова в інтерв'ю 5 каналу.

Як відомо, 21 квітня Янукович і президент Росії Дмитро Медведєв підписали угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту Росії в Криму до 2042 року.

За його словами, ні президент, ні Кабмін, ні фракція Партії регіонів у Верховній Раді не будуть звертатися до КС, щоб отримати роз'яснення щодо цієї угоди.

Депутат наголосив, що "дана процедура пройшла у рамках законів і Конституції", повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"У цьому в нас немає жодних сумнівів...Юристи, з якими я розмовляв, і фахівці в цій області говорять, що з юридичної точки тут усе чисто", - сказав Єфремов.

При цьому депутат підкреслив, що президент як гарант Конституції готовий виконати рішення КС у випадку, якщо той визнає підписану угоду неконституційною.

Коментуючи майбутній розгляд у парламенті питання про ратифікацію угоди між Україною і Росією, Єфремов підкреслив, що копію угоди в п'ятницю отримали всі керівники парламентських комітетів.

"Тому всі розмови, що у них не було часу ознайомитися і провести дискусію, - блеф. Необхідно ставитися конструктивно до своєї роботи і робити те, що необхідно для держави", - заявив він.

Крім того, відповідаючи на питання, коли завершиться політичне протистояння в країні, депутат сказав, що жорстке протистояння ще буде тривати "якийсь проміжок часу".

"Але в міру того, як суспільство почне усвідомлювати, що реформи і дії, які починаються, в кінцевому підсумку йдуть на благо нашій державі, вони почнуть спадати", - зазначив Єфремов.

 
Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: