Балога: у стосунках Ющенка і Фірташа ніколи не було "економіки"

Неділя, 25 квітня 2010, 23:17
У стосунках екс-президента Віктора Ющенка і бізнесмена Дмитра Фірташа ніколи не було "економічної складової".

Про це заявив екс-керівник секретаріату президента Ющенка Віктор Балога в ефірі програми "Чорне та біле" на телеканалі ТВі.

"Неправильно звинувачувати Ющенка в тому, що він підтримував на тому чи іншому етапі Фірташа. Питання стоїть в тому, які контракти були укладені і які преференції для України зробив Фірташ по ціні газу", - зазначив він.

"Коли ув'язувати Ющенка до Фірташа, то я знаю, що це і нещиро, і неправильно, тому що економічної складової у стосунках цих двох людей ніколи не було", - наголосив Балога.

Крім того, екс-глава секретаріату заявив, що газові контракти, які підписувала екс-премєр Юлія Тимошенко "ні Ющенко, ні секретаріат президента в очі не бачили".

"Дуже було тяжко витягнути контракти, президент до себе запрошував тодішнього главу Нафтогазу пана Дубину і він не міг надати контракти глави держави", - зазначив він.

Водночас, за словами Балоги, "Ющенко не торкався питань газових контрактів". "Це не компетенція президента і він ніколи до цього рівня не опускався, коли прем'єром була Тимошенко", - заявив він.

Українська правдаpowered by lun.ua