Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Російський політик пояснив Україні, що таке путінський порядок

Неділя, 9 травня 2010, 23:25
Російський політик Борис Нємцов заявив, що порядок, який є в Росії, не має нічого спільного з європейським.

Про це він сказав в ефірі програми "Чорне і біле" на телеканалі ТВі.

"Я хочу повідомити, що порядок, який, як вам здається, є в Росії, нічого спільного до порядку, який існує в Європі, наприклад, не має. У нас, насправді, свобода красти є в Росії", - зазначив політик.

"У нас є принцип, що якщо ти лояльний, то ти можеш красти", - підкреслив Нємцов.

"Якщо ви хочете, щоб соціальне розшарування було таким же, як у Росії...то, в принципі, можете скопіювати путінський режим. Тільки я можу сказати і я сподіваюся, що у вас із цим копіюванням хорошого нічого не вийде", - заявив він.

Говорячи про те, що має робити українська опозиція, політик зазначив: "Перше - треба набратися терпіння. Друге - не треба істерити з будь-якого приводу. Третє - треба вміти чекати. Четверте - безглуздо виступати проти кожної дії влади, Це неправильно".

Нємцов підкреслив, що опозиція повинна боротися за свободу слова: "Неможливо собі уявити прямий ефір в Росії взагалі. Їх там немає. Неможливо уявити дискусію Путіна з опозицією. У нас країна - не місце для дискусій".

"Неможливо собі уявити серйозну розмову, наприклад, про стосунки Путіна і Роми Абрамовича, Путіна і Дерипаски, Путіна і Кадирова", - сказав він, додавши, що "еволюція Путіна почалася зі знищення свободи".

"Спочатку вставили всім до рота кляп, а після цього стали красти. Як тільки кляп буде у роті, красти будуть більше", - зазначив російський політик.

Крім того, Нємцов заявив: "Прийшов Янукович і Україна стала до нього добре відноситься. Мені це нагадує медовий місяць. Одруження Януковича на Україні. Всі один одним щасливі, задоволені, за 50 днів вирішили купу проблем".

"Політичний медовий місяць може тривати рік, два. Я вас запевняю, що пройде якийсь час, люди почнуть втомлюватися, почнуть відзначати помилки, крадіжки", - сказав він.

"Потім почнуться комунальні будні, мордобій на кухні, потім з'ясується, що обіцяли знизити комунальні тарифи, а вони виросли, обіцяли створити робочі місця, а вони зникли, обіцяли подружитися з Росією, а все одно конфлікти", - заявив Нємцов.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: