Литвин відправив Януковичу папірець на дев'ять мільярдів

Понеділок, 14 червня 2010, 19:48
Спікер Володимир Литвин направив президенту Віктору Януковичу на підпис податкові та акцизні поправки для держбюджету.

Про це голова Верховної Ради заявив на брифінгу в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Литвин повідомив, що підписав закон, що підвищує акцизний збір на тютюнові, алкогольні вироби і бензин, і переглядає ряд норм оподаткування з метою збільшення доходів бюджету на 9 мільярдів гривень в рік.

Спікер уточнив, що після прийняття даного закону відбувалися дискусії з Кабміном по ряду положень, що містяться в цьому документі.

За словами Литвина, зокрема мова йшла про те, що можлива місячна затримка зі сплати акцизу, наприклад, на пиво, крім того, ряд інших моментів, "які не стикуються між собою".

"Разом з тим, Мінфін виходив з того, що цей законопроект потрібно підписувати, щоб він отримав статус закону, а після того - внести уточнення, тому що, за їхніми оцінками і розрахунками, загубиться значно більше", - сказав він.

Спікер підкреслив, що після того, як цей закон буде підписаний президентом і оприлюднений, у нього будуть вноситися зміни, які необхідні для того, щоб відкоригувати низку статей цього закону.

У той же час, Литвин не став прогнозувати, коли такі зміни можуть бути внесені, пославшись на те, що такі зміни повинні бути підготовлені Кабміном.powered by lun.ua