Азаров вважає, що історія з ММК ім. Ілліча – типове рейдерство

Вівторок, 15 червня 2010, 23:10
Прем'єр Микола Азаров вважає ситуацію навколо ММК ім. Ілліча "типовою спробою рейдерського захоплення".

Про це він заявив в інтерв'ю українській службі ВВС.

"Що ж до комбінату Ілліча у Маріуполі, то тут - типова спроба рейдерського захоплення. Зараз уряд контролює ситуацію і не допустить такого рейдерства", - зазначив Азаров.

Як відомо, гендиректор ММК ім.Ілліча Володимир Бойко заявив, що після завершення суперечки навколо приналежності його контрольного пакета акцій має намір об'єднатися з гірничо-металургійним холдингом "Метінвест", який належить до групи СКМ Ріната Ахметова.

Також прем'єр заявив: "Щодо "Запоріжсталі", то процедуру оформлення угоди було призупинено. І уряд уважно контролюватиме цей процес і надалі. Найголовніше, щоб суд ухвалив рішення на користь законних власників цього підприємства".

Крім того, він зазначив, що найбільші металургійні підприємства України стали російськими за часів президента Віктора Ющенка.

"А чому при цьому найбільші банки України стали російськими? Чому найбільші металургійні підприємства стали російськими? Це все відбулося якраз у період так званого прозахідного уряду", - сказав Азаров.

"Найбільший діамант металургії, повністю реконструйований і модернізований Алчевський металургійний комбінат, за часів Тимошенко і Ющенка і за їх сприяння перейшов повністю до рук відомої російської металургійної компанії", - сказав він.

"Тому ніякого здавання національних інтересів, звичайно ж, не буде. Цього й не було ніколи з нашого боку", - наголосив прем'єр.

Він підкреслив: "Ми не крен робимо в бік Росії, а відновлюємо нормальні відносини із нашим сусідом. Від якого багато у чому залежить наше торгівельне співробітництво і економічний розвиток".

Українська правдаpowered by lun.ua