Литвин вирішив "помутити воду" навколо "частотної" комісії Богословської

Понеділок, 21 червня 2010, 18:35

Спікер Володимир Литвин не підпише постанову про створення комісії щодо законності виділення радіочастот телеканалам, поки представники всіх фракцій не подадуть до її складу свої кандидатури.

Про це він заявив, виступаючи в клубі творчої інтелігенції у Києві.

"Не можу підписати постанову, оскільки опозиційні фракції не подали своїх представників", - сказав Литвин.

"Натомість вони будуть ініціювати комісії з ширшим спектром діяльності зі свободи слова. Але я боюся, що в свою чергу частина фракцій коаліції, або вся коаліція не дадуть туди своїх представників, і ми будемо в глухому куті", - додав він.

Також Литвин заявив, що Євросоюз буде постійно "говорити" Україні про свободу слова.

Коментуючи це питання, спікер зазначив: "Ніхто не любить пресу. Наполеон казав: "Сваритися з пресою - це то саме, що заснути біля провалля",

Як відомо, минулого тижня Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію щодо законності видачі ліцензій на мовлення у 2005-2010 роках.

Головою комісії обрана Інна Богословська, а заступником глави - депутат від Компартії Олександр Голуб. До складу комісії також увійшли регіонали Олена Бондаренко та Володимир Ландік. БЮТ, НУНС та Блок Литвина не внесли своїх кандидатур.

Як відомо, Литвина пов'язують дружні відносини з власником 5 каналу Петром Порошенком.

Раніше Окружний адмінсуд Києва задовольнив вимоги групи телеканалів "Інтер", яка оскаржувала рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення про виділення "ТВі" та "5 каналу" частот на мовлення.

Журналісти звинуватили главу СБУ і власника медіа-холдингу U.A. Inter Media Group Валерія Хорошковського у намаганні "знищити" "5 канал".

На парламентських виборах 2002 року Богословська йшла в першій п'ятірці "Команди озимого покоління" разом з Хорошковським.

Українська правдаpowered by lun.ua