УЄФА просить розібратися з харківським парком

Понеділок, 21 червня 2010, 18:59
Директор турніру Євро-2012 УЄФА Мартін Каллен просить Кабмін розібратися з ситуацією, що склалася навколо парку Горького в Харкові.

Відповідне звернення міститься в його листі на ім`я віце-прем`єра з питань Євро-2012 Бориса Колесникова, повідомляє УНІАН.

Каллен акцентував увагу Колесникова на тому, що ситуація з вирубкою парку міською владою отримала міжнародний резонанс.

Він зокрема повідомив, що з цього питання до УЄФА звернулися Асоціація екологічного контролю Болгарії, Центр транспорту і енергетики Чехії, а також Національний екологічний центр України.

Директор турніру просить віце-прем`єра проінформувати УЄФА про конкретні заходи, вжиті для виправлення ситуації.

"Оскільки ця ситуація може мати негативний вплив на імідж турніру Євро-2012 в Україні, ми хотіли б звернути вашу увагу на цю проблему й просимо Вас інформувати про дії, спрямовані на вирішення цього питання", - цитує лист агентство.

Як відомо, протести громадян проти вирубки парку в Харкові почалися після того, як 19 травня міськвиконком дав дозвіл на знесення 500 дерев у парку для прокладання через нього дороги, яка могла б вирішити транспортну проблему.

27 травня близько 30 людей напали на учасників акції. Два учасника акції отримали 15 діб арешту за опір владі.powered by lun.ua