Людині від КПУ сумнівний диплом не завадив потрапити до Нацради

Вівторок, 29 червня 2010, 12:34
 

Оксану Єлманову обрано членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

За неї проголосували 250 депутатів.

Як відомо, під час розгляду її документів, виявилося, що її диплом відрізняється від зразка дипломів, які насправді були випущені в 1996 році.

"У людини, яку фракція рекомендує, дві освіти і два дипломи, один за іншим. Показує диплом, показує залікову книжку, пошарпану, підписану, і, природньо, проставлені оцінки, вчасно подає документи, щоб на засіданні комітету розглянули...спеціально заховали ці документи, щоб сфальсифікувати цю позицію", - сказав він.

"Трудову книжку показує, де записано, що 7 років очолює конкретну компанію, що має відношення до цього питання. Все роблять, щоб не розглядали цю проблему і спеціально дискредитують", - поскаржився Симоненко.

Диплом Калетнік
Зразок диплома 1996 року

Перед голосуванням голова Компартії Петро Симоненко наголошував, що її документи є справжніми.

Єлманова є двоюрідною сестрою Ігоря Калєтніка - голови Держмитслужби та депутата фракції. Батько Ігоря Калєтніка - Григорій є депутатом від Партії регіонів.

У рейтингу "200 найбагатших людей України" журналу "Фокус" 2010 року вона посіла 134-те місце з капіталом 39,1 млн доларів. Ці статки їй принесла група компаній FIM (нерухомість, фінанси і консалтинг).

Раніше сина лідера Компартії Андрія Симоненка призначили першим заступником голови Державного агентства України з інвестицій та розвитку.

 Українська правдаpowered by lun.ua