Шуфрич: В оточенні Януковича вже розглядають Тігіпка як його спадкоємця

Вівторок, 13 липня 2010, 11:41

Одна з груп у Партії регіонів розглядає віце-прем'єра Сергія Тігіпка в якості спадкоємця президента, лідера партії Віктора Януковича.

Про це сказав "регіонал" Нестор Шуфрич в інтерв'ю газеті "Сегодня".

На запитання, чи правда, що в партії влади вимальовуються дві конфронтаційні одна до іншої групи: Ахметов, Колесніков та Клюєв в одній і Льовочкін, Бойко, Фірташ і Портнов разом із самим Шуфричем в іншій, - екс-міністр відповів:

"Ну, про Портнова я б не говорив. Є група Льовочкіна, і вона поки домінує. Ми сьогодні маємо констатувати, що ця група домінує серед усіх груп у Партії регіонів і є найбільш впливовою. Впливовішою, ніж Азаров, Клюєв та інші".

Шуфрич також відзначив сильну позицію групи Тігіпка, фактично назвавши його конкурентом Януковича на "біло-синьому полі".

"Це дуже серйозна фігура, яка з'явилася в тилу Партії регіонів. Одна група, про яку ми сьогодні говорили, і яка має великий вплив на Януковича, уже сьогодні розглядає Тігіпка як спадкоємця Януковича", - заявив "регіонал".

"І сьогодні ті, хто прийшов до Януковича в 2006 році, коли він став прем'єром, фактично з-під Ющенка, уже сьогодні розглядають варіанти, як їм зберегти свої інтереси у випадку погіршення ситуації з Януковичем. І вже сьогодні вона (група) починає з Тігіпком переговори про фінансування", - повідомив Шуфрич.

"І сьогодні в мене болить серце через це, скажу відверто. Сила Януковича - це його рейтинг. Якщо його рейтинг похитнеться, то ці маленькі пацючки одразу перебіжать до того, до кого перейде цей рейтинг. Ось цим ось Льовочкін і відрізняється від Шуфрича", - додав він.

На уточнююче запитання, чи йдеться про те, що так звана група "РосУкрЕнерго", група Сергія Льовочкіна та Дмитра Фірташа починає фінансувати Тігіпка, Шуфрич відрізав: "Я сказав, як сказав".

Екс-голова МНС також додав: "Я б дуже не хотів, щоб Льовочкін виявився для Януковичем тим, ким для Ющенка виявилися Балога й Порошенко. Які вбили рейтинг Ющенка й кінчили всю його команду".

Сказати, чим обумовлюється сильний вплив групи Льовочкіна на Януковича, Шуфрич не зміг, переадресувавши це запитання самим президенту і главі його адміністрації.

Він зазначив, що в нього "є не тільки версії, але є й 100%-ва впевненість" про причини такого впливу, але "своє розуміння питання" піддавати розголосу поки не став.

"Думаю, що питання, які виникають у нас через Льовочкіна, будуть найближчим часом у нас урегульовані. Вплив Льовочкіна домінуючий, але рішення все-таки ухвалює президент", - підкреслив Шуфрич.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua