Мороз: партії Тігіпка, Яценюка і Балоги - "біробіджанські колгоспи"

Субота, 31 липня 2010, 13:49
Відставка міністра економіки Василя Цушка була б невигідна президенту Віктору Януковичу.

Про це заявив почесний глава Соцпартії Олександр Мороз в інтерв'ю "Київському телеграфу", повідомляє прес-служба партії.

"Може статися так ..., що його, як Семиноженка чи Шуфрича, приберуть з уряду під якийсь політичний інтерес. Але це була б не та політика, яка вигідна державі, а значить, і президенту Віктору Януковичу", - сказав він.

Як відомо, раніше Цушко був обраний главою Соцпартії замість Мороза.

Крім того, Мороз зазначив, що і далі буде "займатися конкретними партійними справами". За його словами, глава СПУ Цушко "буде відповідати за організацію політики партії".

"А з функціями почесного голови ми визначимося трохи пізніше. Думаю, практика підкаже, як це має бути...Подивимося, чи стану я главою тільки по парних або навіть по непарних днях", - додав Мороз.

Крім того, він заявив, що екс-міністр транспорту Микола Рудьковський та інші бізнесмени партії "будуть допомагати в забезпеченні діяльності організації".

За словами Мороза, СПУ співпрацюватиме з партією влади "тільки з тих питань, які стосуються захисту інтересів людей і які передбачені в програмі".

Відповідаючи на питання, чи планує Соцпартія співпрацювати з "Фронтом змін", "Сильною Україною" чи "Єдиним Центром", він заявив, що цих партій "в природі не існує".

"Ці структури створені за принципом біробіджанських колгоспів: "Колгоспи створені - присилайте колгоспників", - додав Мороз.

Він зазначив, що Соцпартія буде пропонувати свою допомогу в організації роботи виборчкомів: "Хочете, щоб вибори пройшли чесно і без порушень? Беріть у виборчі комісії наших представників".

Крім того, Мороз заявив: "Сьогодні дехто з еліти Партії регіонів намагається підметушитися і продемонструвати президентові, наскільки вони піклуються про зміцнення його повноважень".

"Глава держави повинен уважно до цього поставитися. Вони йому вже один раз свиню підсунули з рішенням КС з приводу формування коаліції на основі індивідуального членства", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua