Портнов натякнув бунтівним суддям, що їх можуть виселити з центру Києва

Вівторок, 10 серпня 2010, 17:50
Заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов заявив, що суддям Верховного суду пора припинити боротися за владу.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна".

"Мені здається, суддям Верховного суду пора припинити боротися за владу, змиритися з тим, що сталося, і, скориставшись можливістю, яку надав законодавець, перейти на роботу в будь-який суд, у який вони захочуть", - зазначив Портнов.

"При цьому зауважу - перейти, зберігши за собою всі гарантії (і соціальні, і матеріальні), які шановні судді Верховного суду мали до того, як був прийнятий закон, відповідно до якого склад суду має бути скорочений до 20 осіб", - пояснив він.

У той же час чиновник зазначив, що "судді Верховного суду можуть продовжити роботу в цьому суді".

"У цьому випадку Верховний суд буде скорочуватися еволюційним шляхом, скільки б це не тривало, 10, 20 років", - сказав Портнов.

Відповідаючи на питання, чи передбачений механізм визначення цих 20 суддів з 79 суддів Верховного суду, які зараз є у штаті, він сказав: "Поки склад Верховного суду з 20 осіб не сформується еволюційним шляхом, хай вони працюють наявним складом".

Крім того, Портнов не виключив, що "для чинного Верховного суду буде знайдене інше приміщення, можливо, не в центрі Києва".

"Наприклад, конституційний суд Російської Федерації знаходиться взагалі не в Москві, а в Санкт-Петербурзі", - додав він.

Раніше збори суддів Верховного суду ухвалили рішення звернутися до президента, Верховної Ради та Кабміну щодо необхідності внесення змін до закону про судоустрій.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!