Кримський опозиційний медіа-ресурс уже перевіряє КРУ

4 перегляди
Середа, 11 серпня 2010, 13:33

Контрольно-ревізійне управління у Криму 11 серпня за рішенням суду почало перевірку "Чорноморської ТРК", на майно якої податкова міліція днями наклала арешт.

Про це повідомила президент телерадіокомпанії Тетяна Красикова "Телекритиці".

"Щойно до нас прийшла перевірка КРУ. Озброєні люди зайняли офіс народного депутата Сенченка, нікого туди не пускають. Усіх людей вигнали з робочих місць. Знімальні групи теж не пускають", - сказала вона.

За словами Красикової, крім "Чорноморської ТРК", перевіряють ще й компанію "Гуматекс" - обидві пов'язані з народним депутатом від БЮТ Андрієм Сенченком.

"Свого часу народний депутат Грач написав звернення до президента і до головного міліціонера Могильова, щоб ті перевірили, на яких підставах ми за певні ціни щось робили для фондів. З квітня вже чотири місяці триває ця перевірка", - сказала президент ТРК.

"Ми доводимо, що ми виконали всі свої зобов'язання, вони вважають, що це не так. Начальник нашої кримської міліції звернувся до суду, і суд вирішив провести в нас перевірку КРУ. Хоча КРУ до приватних компаній не має стосунку, але за рішенням суду це може бути", - розповіла Красикова.

За її словами, перевірка КРУ триватиме до 20 серпня.

Прес-секретар КРУ в АР Крим Рита Григорян зазначила, що управління буде готове прокоментувати ситуацію, коли завершиться перевірка.

Вона припустила, що йдеться не про повноцінну ревізію, а про перевірку окремого питання фінансово-господарської діяльності.

Водночас, у прес-службі ГоловКРУ пояснили: якщо питання перевірки порушене правоохоронними органами, то може йтися про кримінальну справу.

У прес-службі Головного управління МВС України в АР Крим від будь-яких коментарів до завершення перевірок утримуються.

Президент "Чорноморської ТРК" називає початок перевірки КРУ реакцією влади на прес-конференцію ЧТРК і Андрія Сенченка, яка пройшла 10 серпня в Сімферополі.

"Вчора ми говорили про те, що посилюються тиск на "Чорноморську ТРК", як це буває зазвичай перед виборами. Народний депутат називав прізвища начальника податкової міліції, начальника СБУ. Він дуже різко виступив - і ось сьогодні реакція у відповідь", - сказала вона.

А постанову податкової про арешт майна "Чорноморської ТРК" компанія ще не оскаржила. "Тому що мені не дали копію постанови, я лише з нею ознайомилася. Я зробила деякі виписки, юристи зараз цим займаються", - сказала Красикова.

Як відомо, раніше у середу прес-служба кримської "Батьківщини" заявила, що роботу офісу партії, де також розташовані приймальні нардепів Андрія Сенченка і Сергія Веліжанського, заблокували озброєні працівники СБУ в масках.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua