Влада підміняє національну пам'ять "амнезією", кажуть у НУНС

2 перегляди
Середа, 11 серпня 2010, 14:19
Влада на чолі з президентом Віктором Януковичем перетворює Інститут національної пам'яті в "Інститут національної амнезії", вважає депутат НУНС Ярослав Кендзьор.

Так він прокоментував слова голови Інституту національної пам'яті Валерія Солдатенка про те, що нагородження Романа Шухевича та Степана Бандери званням Героя України було "великою помилкою", повідомляє прес-служба "За Україну".

"Прийшовши до влади з гаслами об'єднання країни, Янукович і його табачники щодня сіють зерна розколу українського суспільства", - переконаний народний депутат.

"Витіснення української мови із освіти, судочинства, наступ на український дубляж фільмів, заперечення Голодомору як геноциду українського народу, засвідчує: влада намагається створити в країні внутрішню напругу задля того, щоб відволікти увагу від провальної економічної політики", - заявив Кендзьор.

Раніше новий голова Інституту національної пам'яті Валерій Солдатенко заявив в інтерв'ю, що Голодомор не був етноцидом українського народу. Також він висловив думку, що присвоєння звань Героя України Шухевичу та Бандері було "великою помилкою".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua