Балогівські кардинали створили собі "конклав"

Субота, 14 серпня 2010, 14:14
Партія "Єдиний центр" відмовилася від одноосібного лідерства і запровадила колегію лідерів партії.

Відповідне рішення було прийнято на з`їзді ЄЦ, повідомляє УНІАН.

Відтепер "Єдиний Центр" матиме десять лідерів: Віктор Балога, Ігор Кріль, Віктор Тополов, Ігор Попов, Василь Петьовка, Леся Оробець, Кирило Куліков, Вадим Карасьов, Володимир Бондар, Ростислав Валіхновський.

Як пояснив на прес-конференції Кріль, у колегії лідерів буде "ні старшого, ні молодшого, а всі рішення прийматимуться консенсусом". "Пам`ятаєте, як Папу Римського обирають - поки білий дим не піде, ніхто не виходить", - сказав він.

За словами Кріля, колегія лідерів буде готувати рішення, які ухвалюватиме президія партії.

Крім того, Балога додав, що керівник виконкому партії буде обиратись на два місяці і підписувати ті рішення, які прийматимуться лідерами партії. "Ми всі рівні", - сказав він про колегію лідерів.

У свою чергу, Попов зауважив, що ЄЦ фактично легалізував колективне прийняття рішень: "Це застерігає партію від помилок, тому що вождізм у партії завжди програє, і це продемонстрували навіть минулі вибори".

Крім того, на зїзді ухвалили стратегію виборчої кампанії партії на місцевих виборах 31 жовтня "Якісна Україна".

Згідно з документом, "Єдиний центр" має намір добиватися ухвалення нової Конституції з закріпленням у ній президентсько-парламентської республіки, повідомляють Українські новини.

Також партія буде добиватися чіткого розмежування повноважень гілок влади, прийняття Виборчого кодексу, запровадження відкритих списків на виборах Верховної Ради і місцевих рад, обмеження депутатської недоторканності, наведення порядку в правоохоронних органах і судах.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!