Меджліс відмовляється співпрацювати з Януковичем на його умовах

3 перегляди
Неділя, 29 серпня 2010, 19:00

Члени Меджлісу не будуть брати участь у роботі Ради представників кримськотатарського народу, якщо не буде змінено принцип його формування.

Про це заявив голова Меджлісу, депутат від НУНС Мустафа Джемілєв, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Меджліс кримськотатарського народу в такому складі, звісно ж, брати участі не буде. Це рішення національного з'їзду ніхто не може змінити", - сказав Джемілєв у неділю після закінчення роботи Курултаю кримських татар.

Лідер Меджлісу нагадав, що "рада створювався для того, щоб ввести в правове поле представницький орган, який обирається самим народом".

"Але той порядок, який вводиться указом нового президента, вже не може розглядатися як представницький орган, тому що призначаються до цього органу і вони вже не можуть, не мають права говорити що-небудь від імені кримськотатарського народу", - пояснив Джемілєв.

Крім того, він повідомив, що делегати Курултаю визначили список кандидатів у депутати кримського парламенту, який буде запропоновано затвердити кримській організації Народного Руху України, з якою Курултай і Меджліс традиційно бере участь у виборах.

Зокрема, зазначив Джемілєв, делегати Курултаю провели рейтингове голосування і визначили список з 15 осіб, які будуть запропоновані для включення до списку кримської організації НРУ для виборів до парламенту автономії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua