Москалю здається, що міліція і не думає розбиратися з Богословською і каструлями

3 перегляди
П'ятниця, 3 вересня 2010, 15:43

Депутат від НУНС Геннадій Москаль цікавиться, що зробила міліція з заявою про крадіжку каструль депутатом Інною Богословською.

Відповідне звернення Москаль направив начальнику Обухівського райвідділу міліції Телецькому.

"До мене особисто звернувся Ромазанов (який звинувачував Богословську у крадіжці майна з його дачі), який повідомив, що працівники Обухівського РВВС у неофіційній бесіді з ним повідомили про те, що їм поступила вказівка "з гори" не реагувати на його заяву", - пише він.

З огляду на це Москаль просить повідомити, які прийняті процесуальні рішення щодо звинувачення Богословської "у вчиненні злочину".

Депутат також зауважив, що Ромазанов звернувся до міліції з заявою ще 8 серпня.

Москаль нагадав начальнику райвідділу, що стаття 97 Кримінально-процесуального кодексу передбачає, що за заявою не пізніше триденного терміну міліція має прийняти одне з трьох рішень: порушити кримінальну справу, відмовити в порушенні, або направити заяву за належністю.

При цьому загальний строк перевірки заяви або повідомлення про злочин до порушення справи не може тривати більше, ніж десять днів.

"Лише з часу мого звернення до правоохоронних органів пройшло вже 14 днів", - заявив Москаль.

Як відомо, нещодавно власник дачі в Рудиках під Києвом Роман Ромазанов заявив, що Богословська, яка знімала його будинок, завдала йому шкоди на 70 тисяч доларів.

Ромазанов запевняє, що після від'їзду Богословської, яка три роки орендувала у нього будинок, він недорахувався маси предметів.

"Два телевізора, електростанція-генератор, французький сервіз "Мадонна", каструлі "Бергоф", - розповів він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua