Азаров допоміг військовим за рахунок інвалідів

Субота, 13 листопада 2010, 11:02

Кабінет міністрів збільшив фінансування армії за рахунок коштів, призначених на виплату допомоги родинам з дітьми, малозабезпеченим родинам, інвалідам дитинства, дітям-інвалідам.

Про це йдеться в постанові уряду №969 від 18 жовтня 2010 року, якою установлюється порядок використання в поточному році коштів держбюджету, призначених Міноборони, пише "Дзеркало тижня".

Так, зокрема, на потреби оборонного відомства виділено 350 мільйонів гривень, спочатку призначених на допомогу дітям-інвалідам і малозабезпеченим родинам із Дніпропетровської, Луганської, Харківської областей і столиці України.

Більш 71 мільйона гривень, спочатку призначених на допомогу інвалідам дитинства, відповідно до урядової постанови, підуть на санаторне забезпечення, лікування і реабілітацію військовослужбовців.

Крім того, 70 мільйонів гривень "дитячих" грошей будуть витрачені на закупівлю і модернізацію озброєнь і військової техніки.

Варто відзначити, що ряд положень зазначеної вище постанови прямо суперечить Бюджетному кодексові України і частини першої статті 27 закону "Про державний бюджет на 2010 рік", відповідно до якої поточні трансферти місцевим бюджетам належать до захищених статей витрат держбюджету.powered by lun.ua