ДАІшники знайшли причину, щоб не пускати автобуси на мітинг у Київ

Середа, 24 листопада 2010, 11:12

У ДАІ спростовують інформацію про перешкоджання їхніми співробітниками виїзду з Львівщини до Києва автобусів з мітингувальниками.

У заяві прес-служби ДАІ сказано, що "основним завданням Державтоінспекції є забезпечення безпечного проїзду пасажирів у транспортних засобах, зокрема, в автобусах". 

"Відповідно до чинного законодавства, співробітники ДАІ перед виїздом автобусів, які здійснюють нерегулярні перевезення, зобов'язані перевірити технічний стан цих транспортних засобів та наявність необхідних документів у водіїв", - йдеться у повідомленні.

"Наголошуємо, що перед виїздом до столиці з Львівської області було оглянуто 19 автобусів, які мали перевозити людей. Шість з них виявилися технічно несправними, а 13 справних транспортних засобів (автобусів) виїхали до Києва", - додали у ДАІ. 

Там також наголосили, що жодних звернень до керівництва управління ДАІ у Львівській області і ДДАІ МВС України з приводу перешкоджання виїзду автобусів із людьми до столиці, не надходило. 

"Водночас керівництво Департаменту Державтоінспекції просить всіх кому відомі факти незаконної заборони виїзду автобусів з регіонів до Києва, повідомляти про це на телефон гарячої лінії (044) 2724659", - йдеться у повідомленні. 

Як відомо, у вівторок організатори акції протесту на Майдані повідомляли, що автобуси, які везли черкаських підприємців у Київ на мітинг, на виїзді із Черкас зупиняли інспектори ДАІ,а правоохоронці Львівщини пригрозили, що відкликатимуть ліцензії у перевізників, якщо вони повезуть підприємців на мітинг у Київ.

Українська правда