"Нашоукраїнці" домагаються в Януковича звільнення Могильова

Середа, 24 листопада 2010, 11:50
 
Народні депутати від "Нашої України" вимагають у президента Віктора Януковича звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Відповідне звернення вже зареєстроване в адміністрації президента, повідомляє в середу прес-служба партії.

Як сказано у документі, звільнити Могильова вимагають "у зв'язку з грубим порушенням співробітниками органів міліції прав і свобод людини і громадянина".

"Останні події, пов'язані із мирними зборами громадян України, які протестують проти введення у дію нового Податкового кодексу, засвідчили грубе порушення співробітниками органів міліції прав і свобод людини і громадянина", - сказано в зверненні.

"Правоохоронні органи фактично перешкоджають конституційному праву громадян України збиратися мирно без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщалися органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування", - стверджується у ньому.

Крім того, за словами "нашоукраїнців", органи міліції "використовують методи незаконного тиску з метою перешкодити громадянам вільно висловлювати свої погляди та переконання".

За приклад наводяться повідомлення про затримання учасників мітингів, підкидання наркотиків громадським активістам, "співбесіди" з підприємцями у правоохоронних органах, спроби провести поіменний перепис учасників акції протесту, залякування перевізників у регіонах, затримування автобусів із учасниками акції до столиці.

Враховуючи наведене і спираючись на закони, представники "Нашої України" вимагають негайного звільнення Могильова з посади міністра внутрішніх справ у зв'язку із грубим порушенням співробітниками органів міліції прав і свобод людини і громадянина.

"Якщо цього не відбудеться, то будемо вважати, що всю відповідальність за антизаконні дії міліції бере на себе особисто президент України", - заявляє "Наша Україна".

Раніше вона вже закликала Януковича звільнити Могильова.powered by lun.ua