У Луганську від тепла відключено 24 багатоповерхівки

0 переглядів
Неділя, 28 листопада 2010, 15:19

У Луганську за борги від теплопостачання відключено 24 житлові багатоквартирні будинки, сумарний борг яких перед підприємством "Теплокомуненерго" становить 10 млн. грн.

Як повідомляє УНІАН, з 26 листопада в місті розпочалася спільна акція ЛМКП "Теплокомуненерго" і ТОВ "Луганськвода" з боротьби із злісними неплатниками.

"У нас немає іншого виходу. У цих будинків колосальний борг, через що ми не можемо розрахуватися зі своїми боргами за газ, воду і електрику, які споживаються нашим підприємством для постачання теплоносія до житлового фонду і соціальної сфери міста", - заявив директор "Теплокомуненерго" Олексій Русаков.

"Постачання теплоносія у відключені будинки почнеться тільки після того, як буде повністю погашено борг жителів перед нашим підприємством або якщо буде укладено договір реструктуризації боргу з первинним внеском", - підкреслив Русаков.

У свою чергу ТОВ "Луганськвода" у черговий раз розпочала проводити рейди з відключення боржників від водопостачання і водовідведення за допомогою системи "Спрут".

На цей раз відключають квартири, жителі яких мають борг і за воду, і за тепло. Тепер після відключення водовідведення злісний неплатник зможе одержати дану послугу тільки після 100% оплати заборгованості за обидві послуги.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua