Табачник обіцяє покарати підлеглих за "п’яний дебош"

2 перегляди
Вівторок, 14 грудня 2010, 11:00

Міністр освіти Дмитро Табачник обіцяє покарати членів делегації від Міносвіти у разі, якщо інформація про інцидент у франкфуртському аеропорті підтвердиться.

Про це він сказав, коментуючи інформацію про те, що українську делегацію не пустили у літак у Франкфуртському аеропорту у зв’язку з нетверезим станом.

"Табачник заявив, що звернувся до представників посольства України у Німеччині та Генерального консульства України у Франкфурті-на-Майні з проханням підтвердити, або ж спростувати правдивість цієї інформації, на цей час інформація не підтвердилась", - сказано у повідомленні прес-служби Міносвіти.

"У разі підтвердження цього факту та вини працівників Міністерства, ці особи понесуть відповідальність згідно з чинним законодавством", - зазначив Табачник.

Як відомо, деякі ЗМІ повідомляли про те, що українська делегація у складі 93 осіб від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, що прямувала до Південної Африки, була знята з борту літака в аеропорту м. Франкфурт-на-Майні.

"Регіонал" Максим Луцький підтвердив, що з літака намагалася зняти депутата від Компартії Андрія Найдьонова та ще п’ятьох осіб. Водночас він спростував, що в інциденті брав участь "регіонал" Андрій Пінчук.

Українська правда

powered by lun.ua