Хорошковський: Фірташ не володіє "Інтером". Ми в процесі переговорів

13 переглядів
П'ятниця, 17 грудня 2010, 10:13

Голова СБУ Валерій Хорошковський заявляє, що бізнесмен Дмитро Фірташ не володіє телеканалом "Інтер".

Про це він сказав в інтерв'ю Сегодня, коментуючи документи Wikileaks, в яких сказано, що Фірташ купив 61% акцій медіагрупи "Інтер".

"Я вже говорив, що у Дмитра Фірташа був опціон (право викупу акцій), який мав бути виконаний до початку 2010 року. Його не виконано. Відповідно, ми перебуваємо у процесі переговорів. Але на сьогоднішній день Фірташ не є акціонером каналу", - сказав він.

На питання, чи перевіряла СБУ інформацію, опубліковану на Wikileaks, з приводу зв'язківу Фірташа з кримінальним авторитетом Семеном Могилевичем, Хорошковський відповів:

"А що перевіряти? Ми працюємо тільки в правовому полі. У нас просто немає предмету для перевірки".

"Наскільки я розумію, з цього приводу було свого часу порушено кримінальну справу (справа Могилевича), але суд її закрив. І сьогодні буде досить важко щось відновлювати, бо немає самих матеріалів справи", - додав він.

На питання, які у нього стосунки з Фірташем, голова СБУ відповів:

"Це особисте питання. Я не хочу давати оцінку нашим стосункам. Можу лише сказати, що у мене з ним гарні стосунки".

Говорячи про свої стосунки з міністром палива та енергетики Юрієм Бойком і головою адміністрації президента Сергієм Льовочкіним, Хорошковський зазначив:

"А що це змінює? Ми в добрих, близьких стосунках. Але ми вміємо розділяти службові та особисті стосунки. Це аксіома. Так, хороші стосунки дозволяють створити гарну робочу атмосферу. Але надалі все оцінюється за професійними якостями. Можеш щось зробити - роби. Не можеш? Будемо дружити вдома".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua